Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 506
  • Postime: 12,143
  1. Moderatoret:

   1. Loyalty,
   2. jana80

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 2,093
  2. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 514
  3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 21
   • Postime: 427
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 14
   • Postime: 657
  5. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 1,424
  6. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 1,902
  7. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 66
   • Postime: 2,486
  8. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 103
   • Postime: 720
 2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 72
  • Postime: 724
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 146
  • Postime: 1,619
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 39
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 6
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 89
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 10
   • Postime: 132
  5. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 46
   • Postime: 905
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 41
 4. Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 233
  • Postime: 2,378
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 199
 5. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 168
  • Postime: 988
 6. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 222
  • Postime: 2,072
 7. Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,059
  • Postime: 8,502
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 189
   • Postime: 1,058
  2. Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Moderatoret:

   1. Danay

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 356
   • Postime: 2,963
  3. Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Moderatoret:

   1. Danay

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 247
   • Postime: 1,468
  4. Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Moderatoret:

   1. Danay

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 137
   • Postime: 1,059
 8. Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 220
  • Postime: 2,976
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 59
  2. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Moderatoret:

   1. Danay

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 72