Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 528
  • Postime: 12,719
  1. Moderatoret:

   1. Loyalty,
   2. jana80

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 38
   • Postime: 2,176
  2. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 517
  3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 744
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 14
   • Postime: 657
  5. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 1,424
  6. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 1,950
  7. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 2,519
  8. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 105
   • Postime: 732
 2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 72
  • Postime: 724
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 148
  • Postime: 1,624
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 39
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 6
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 89
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 10
   • Postime: 133
  5. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 46
   • Postime: 906
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 41
 4. Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 236
  • Postime: 2,416
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 200
 5. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 172
  • Postime: 1,001
 6. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 224
  • Postime: 2,093
 7. Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Moderatoret:

  1. AnGeLiC

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,069
  • Postime: 8,232
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 191
   • Postime: 1,063
  2. Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Moderatoret:

   1. AnGeLiC

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 356
   • Postime: 2,978
  3. Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Moderatoret:

   1. AnGeLiC

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 247
   • Postime: 1,471
  4. Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Moderatoret:

   1. AnGeLiC

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 140
   • Postime: 1,065
 8. Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Moderatoret:

  1. AnGeLiC

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 235
  • Postime: 3,133
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 59
  2. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Moderatoret:

   1. AnGeLiC

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 72