Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 546
  • Postime: 13,233
  1. Moderatoret:

   1. Loyalty,
   2. jana80,
   3. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 2,154
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 523
  3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. jana80,
   2. ZoteriaJuaj,
   3. Loyalty

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 40
   • Postime: 997
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 2,020
  5. Moderatoret:

   1. jana80,
   2. ZoteriaJuaj,
   3. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 2,555
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 108
   • Postime: 755
 2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 73
  • Postime: 725
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 152
  • Postime: 1,643
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 914
 4. Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 238
  • Postime: 2,764
 5. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 173
  • Postime: 1,003
 6. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 224
  • Postime: 2,092
 7. Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,073
  • Postime: 8,412
  1. Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 358
   • Postime: 2,974
  2. Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 248
   • Postime: 1,476
  3. Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 140
   • Postime: 1,070
 8. Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 249
  • Postime: 3,318
  1. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 17
   • Postime: 73