Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 188 nga 188

Teme: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

 1. #1
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

  Engjellusha :manikure::manikure:besoj qe kan ngelur shume pak....e mos ken kopjuar as vetem nje x sa kan qen ne shkolle....

  Metodat me te reja per te kopjuar??
  Apo ne fuqi kan ngelur akoma klasiket....

  Jam kurioze te di se ca metoda perdorni [keni perdorur] ju per te kopjuar?

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 2. #181
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Doja te komentoja qe uf cte kopjume po me doli postimi i dikurshem edhe do dilja bllof. Sa sh qe paskam genjy
  P.s.shaka e sipermja sigurisht.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice doja fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
  Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? ....
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #182

  Antarėsuar nė
  Jul 2017
  Postime
  10
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Nuk ka pasur nevoje.

 4. #183
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,497
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga Mr.E Shfaq Poten
  Nuk ka pasur nevoje.
  Mire do kishe bere te kishe kopjuar pak...
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #184
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Kush une?

  Mazollah
  I walk slowly, but I never walk backward

 6. #185
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,652
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Po mos kopjoje te quanin demode ne ate kohe, plus benim si ganstere para dashnoreve kur tregonim se si kopjonim si te forte...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #186
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Nje inteligjente si une, nuk ka pasur nevoje te kopjoje
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti liked this post

 8. #187
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  hahahahaha LEg he shejtan.

  Jo S"kam kopjuar asnjehere.
  Ne te larten ka pas njehere nje provim, ku ish dekani na tha hapni librat beni nga dy pytje dhe dilni perjashta ahahahahhaha.

 9. #188
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,371
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Gjithmone ne provime ... jo per gje, por nuk kam tipin qe te ulem e te studioj me ore te tera ... e me duket kaprico qe te japesh provim lende qe i ke bere gjate tere vitit e te eshte dhene nje here nota. ( Si perfundim te iken tere mundi kot, per nje provim ... ku njerezit mesojne ne forma te ndryshme ) ka nga ato qe nuk studiojne dot me ore te tera per nje provim , por qe i detyrojne.

  Nese kishim mundesi ( kishim hile nga brenda , e kjo zakonisht isha une : p ) vidhja/nim letren boshe ne dosje & e i benim kopje tere klasa... e plotesonim ne shtepi & e kishim gati per daten e provimit . : d

  Nje metode tjeter ishte qe vishnim geta ( edhe ne pike te vapes ) e i shkruanim pergjigjet ne kofshe , kur uleshim i lexonim rehat

  Ps... Kam kujtime te bukura nga shkolla... & gjithmone i kam urryer provimet. : )
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 29-07-2017 ne 23:45.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ku keni qene kur i keni thene per here te pare "Te Dua"
  Nga Analistja ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 87
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 21:44
 2. Cila ka qene endra juaj kur keni qene te vegjel??
  Nga Lauri ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 95
  Postimi i Fundit: 13-11-2014, 16:41
 3. Kur keni qene te vegjel....???
  Nga bella ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 13-10-2011, 15:23

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •