Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 185 nga 185

Teme: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

 1. #1
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

  Engjellusha :manikure::manikure:besoj qe kan ngelur shume pak....e mos ken kopjuar as vetem nje x sa kan qen ne shkolle....

  Metodat me te reja per te kopjuar??
  Apo ne fuqi kan ngelur akoma klasiket....

  Jam kurioze te di se ca metoda perdorni [keni perdorur] ju per te kopjuar?

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 2. #181
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,887
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Doja te komentoja qe uf cte kopjume po me doli postimi i dikurshem edhe do dilja bllof. Sa sh qe paskam genjy
  P.s.shaka e sipermja sigurisht.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice doja fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
  Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? ....
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #182

  Antarėsuar nė
  Jul 2017
  Postime
  10
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Nuk ka pasur nevoje.

 4. #183
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,456
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  Citim Origjinale Postuar nga Mr.E Shfaq Poten
  Nuk ka pasur nevoje.
  Mire do kishe bere te kishe kopjuar pak...
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #184
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,671
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4058
  Kush une?

  Mazollah
  I walk slowly, but I never walk backward

 6. #185
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  120
  Po mos kopjoje te quanin demode ne ate kohe, plus benim si ganstere para dashnoreve kur tregonim se si kopjonim si te forte...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ku keni qene kur i keni thene per here te pare "Te Dua"
  Nga Analistja ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 87
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 20:44
 2. Cila ka qene endra juaj kur keni qene te vegjel??
  Nga Lauri ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 95
  Postimi i Fundit: 13-11-2014, 15:41
 3. Kur keni qene te vegjel....???
  Nga bella ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 13-10-2011, 14:23

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •