Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Teme: Gjeniu i matematikės

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

  Gjeniu i matematikės

  Gjeniu i matematikės  Ėshtė vetėm 15 vjeē dhe mund tė quhet gjeniu shqiptar i matematikės. Edhe pse familja nuk ka patur mundėsi ta ēojė nė shkollė apo kurse private, Rei Dunja vjen vetėm me ēmime nga olimpiadat ndėrkombėtare tė matematikės.

  Madje nė Slloveni, ai u ftua qė tė ndjekė universitetin pa pėrfunduar ende gjimnazin.

  Historinė e sjell gazetarja Bruna Kėrēyku.

  / Top Channel
  Likes Passion liked this post

 2. #2
  Closed Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  451
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  138
  Eshte ende heret per Rei-n te percaktohet si gjeni. Shume fjale e madhe per t'u thene. Ne Brazil ishte hapi i tij i pare i vogel me bashkemoshataret e tij, dhe ka marre medaljen e argjende pra ne rradhe i takon i treti.
  Rei-t i duhet shume pune dhe durim pasi kohen e ka perpara dhe te bollshme...

  Nga ajo ēka une mund te them duke u bazuar ne pervojen personale te jetes, them qe te arrish ne majat me te larta te duhet ta dashurosh profesionin tend ose deshirat kurre mos i braktisesh.
  Pra ēeshtje pasioni..... Apo jo Pasion
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •