Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 219

Forum: Arsimi

C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Forumi ku mund tė diskutoni rreth botės studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.

  Moderatoret:

  1. AnGeLiC

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 67
  • Postime: 429
 1. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: 17-vjeēari Marius Ēano, gjeniu me 20 gjuhė tė huaja!!

  Started by fcbesia‎, 10-12-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 69
  • Shikime: 11,737
  27-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: CV dhe letra e motivimit ( si shkruhen )

  Started by *deliza*‎, 14-04-2010
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 38,832
  25-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intervistė pėr vend pune ( drejt punesimit )

  Started by *deliza*‎, 14-04-2010
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 15,731
  23-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Biblioteka e Aleksandrise

  Started by Nostra_22‎, 05-11-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 4,026
  05-11-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 16
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 179
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gjeniu i matematikės

  Started by NeVertiti‎, 06-08-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 245
  06-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

  Started by sweetzzinna‎, 22-07-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 187
  • Shikime: 23,888
  29-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 500
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 2,674
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 217
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pėrse vajzat mėsojnė mė mirė sesa djemtė?

  Started by AnGeLiC‎, 13-04-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 565
  04-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. E vėrteta kozmike e gjuhės

  Started by AnGeLiC‎, 25-03-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 371
  26-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sistemi i shkollimit

  Started by Jetesa‎, 19-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 263
  19-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 596
  14-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Leter prinderve

  Started by Soulmind‎, 14-09-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 524
  15-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 841
  06-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •