Faqja 8 nga 25 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 742

Teme: What's on your mind..?

 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,442
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3337

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #211
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Kėto ngjyrat e anėtarėve nuk i kuptoj.
  Di qė tė kuqe janė adminet, blu supermoderatėt dhe tė blertė moderatorėt.
  Por janė dhe ca me ngjyra tė tjera, qė nuk e di ēfarė janė...

 3. #212
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Kėto ngjyrat e anėtarėve nuk i kuptoj.
  Di qė tė kuqe janė adminet, blu supermoderatėt dhe tė blertė moderatorėt.
  Por janė dhe ca me ngjyra tė tjera, qė nuk e di ēfarė janė...
  E ketu jane sipas kualicionit
  Dmth sipas partive

  JUST ME..!

 4. #213
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Kėto ngjyrat e anėtarėve nuk i kuptoj.
  Di qė tė kuqe janė adminet, blu supermoderatėt dhe tė blertė moderatorėt.
  Por janė dhe ca me ngjyra tė tjera, qė nuk e di ēfarė janė...
  Kafe....vip
  Ata qe kane kohe ne fv..kane dhene kontribut etj
  Ka edhe donator ata qe japin ndonje shume per server etj

  Nese shko ne fund te forumi ke nje ze : liderat e forumit http://www.forumivirtual.com/showgroups.php
  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 19-04-2017 ne 12:55.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks LeVoyageur thanked for this post
  Likes Artin liked this post

 5. #214
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,659
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Nje burrė i dėshpėruar ka denoncuar nė policinė e Kavajės zhdukjen e bashkėshortes sė tij, e cila ishte larguar nga shtėpi pa lėnė gjurmė. Ai nuk e dinte se ku ndodhej e shoqja, nėse atė e kishin rrėmbyer apo nėse diēka e padėshiruar kishte ndodhur.
  Tre ditė pasi 35-vjeēari A.H., kishte bėrė denoncimin nė polici, gruaja e tij, 29-vjeēarja A.H., u gjet, por deklarata e saj i ka ēuditur tė gjithė.

  Pas kthimit nė shtėpi, ajo ka deklaruar se ėshtė larguar me dėshirėn e saj. Nuk dihet se si kanė vajtur punėt mes ēiftit, megjithatė Policia ia solli njė herė burrit nusen nė shtėpi.

  JOQ
  La vita č bella...
  Likes NeVertiti liked this post

 6. #215
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Nje burrė i dėshpėruar ka denoncuar nė policinė e Kavajės zhdukjen e bashkėshortes sė tij, e cila ishte larguar nga shtėpi pa lėnė gjurmė. Ai nuk e dinte se ku ndodhej e shoqja, nėse atė e kishin rrėmbyer apo nėse diēka e padėshiruar kishte ndodhur.
  Tre ditė pasi 35-vjeēari A.H., kishte bėrė denoncimin nė polici, gruaja e tij, 29-vjeēarja A.H., u gjet, por deklarata e saj i ka ēuditur tė gjithė.

  Pas kthimit nė shtėpi, ajo ka deklaruar se ėshtė larguar me dėshirėn e saj. Nuk dihet se si kanė vajtur punėt mes ēiftit, megjithatė Policia ia solli njė herė burrit nusen nė shtėpi.

  JOQ
  Grate duhet te jene te kujdeseshme.
  i lumte policis!
  Meqe mbi krinim sben dot gje,te pakten u ruan grate popullit hahahahahaha

 7. #216
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  kur hapa kėmishėn tėnde
  pash hirin e rrallė
  e mes kofshėve tua
  kundrova jetėn dhe vazhdimėsinė

  (e vjedhur)
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #217
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,659
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Grate duhet te jene te kujdeseshme.
  i lumte policis!
  Meqe mbi krinim sben dot gje,te pakten u ruan grate popullit hahahahahaha
  ...gjithnje qyteti i Kavajes prodhon lajme te cuditshme!

  Darius
  La vita č bella...

 9. #218
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Ka tre kordinata te forta ne brendesine tone;
  Llogjikim i shendetshem ndaj vetes.
  Besmi ne vetvete.
  Dhe mos shkelja apo induktimi nga jashte ne vetveten tende.
  Te bashkpunosh me boten nuk do te thote te tjetersohesh.

 10. #219
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  ...gjithnje qyteti i Kavajes prodhon lajme te cuditshme!

  Darius
  Po leri lajmet e cuditshme te JOQ..se kshu lajmesh te cuditshme me k**va,te pa bera publike,gjene sa te duash ne shqiperi!

  Por me thuaj, ne zgjedhje,pse nuk futet,apo keni frike nga humbja e sigurte?
  Heren e fundit u redaktua nga Abis; 19-04-2017 ne 14:52.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 11. #220
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,659
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Pse i fut zgjedhjet ne kete mes? Apo avazi, kur nuk kemi ca te themi, direkt permendim Politiken se me ate e devijojme debatin dhe e kanalizojme ne gjera te tjera.

  Abis, Fund se Fundi, nuk kemi targerin te mbajme nderin e qytetit ku jetojme.

  Darius
  La vita č bella...

 12. #221
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  Pushkin...

 13. #222
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Pse i fut zgjedhjet ne kete mes? Apo avazi, kur nuk kemi ca te themi, direkt permendim Politiken se me ate e devijojme debatin dhe e kanalizojme ne gjera te tjera.

  Abis, Fund se Fundi, nuk kemi targerin te mbajme nderin e qytetit ku jetojme.

  Darius
  Jo mer,se nuk pashe gje per debat une aty..se ta thashe muhabete k**vash,imoralitete,e lloj lloj gjerash,gjene ngado..por dola tek politika,per te ditur mendimin tend.. pse i patet "frike" zgjedhjet.por nejse se edhe politika ngjason pak me te paren.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Likes Darius liked this post

 14. #223
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,659
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Nuk do te kete zgjedhje parlamentare, me 18 Qershor!

  Darius
  La vita č bella...

 15. #224
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #225
  Anėtar i Nderuar Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  3,854
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2168
  Cungun mė tė madh ruaje pėr Shen Gjergj.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #226
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kafe....vip
  Ata qe kane kohe ne fv..kane dhene kontribut etj
  Ka edhe donator ata qe japin ndonje shume per server etj

  Nese shko ne fund te forumi ke nje ze : liderat e forumit http://www.forumivirtual.com/showgroups.php
  Ata qė janė tė vjetėr ose kanė shumė postime, nuk besoj, se ja pėr shembull, ti ke kohė dhe shumė postime, por e ke ngjyrėn si unė.
  Besoj se ata qė kanė ngjyra, duhet t'i kenė edhe disa privilegje, si psh. kanė tė drejtė tė ndryshojnė postimet e tyre pėr njė kohė mė tė gjatė, shohin nė linjė edhe ata qė janė tė padukshėm, cf bėn njeri, cf bėn tjetri etj.

 18. #227
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Ata qė janė tė vjetėr ose kanė shumė postime, nuk besoj, se ja pėr shembull, ti ke kohė dhe shumė postime, por e ke ngjyrėn si unė.
  Besoj se ata qė kanė ngjyra, duhet t'i kenė edhe disa privilegje, si psh. kanė tė drejtė tė ndryshojnė postimet e tyre pėr njė kohė mė tė gjatė, shohin nė linjė edhe ata qė janė tė padukshėm, cf bėn njeri, cf bėn tjetri etj.
  ahhahahahaha Nick proteston here pas here,dhe ngjyren si antare e ka kerkuar me ngulm,kur ne e kishim vip ate dhe jo vetem .

  Ndersa ne lidhje me "privilegjet" e tjera,ngjyra vip ska asnje ndryshim ne kohen e editimeve te postimeve,pasi me sa di une koha per antaret,perfshire dhe vipat apo moderatoret,(duke perjashtuar kategorit ku moderojne keta te fundit) eshte 24 ore,mendoj kohe e mjaftueshme per cdo editim qe ata deshirojne ne postimet e tyre.

 19. #228
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Kai en mporo en estanese tipsis
  Kai a'mporo en estanese tipsis
  Otan pas ksena xeria na aggiksis
  Otan pas ksena xeria na aggiksis
  Kai en ta bradia o ipnos se piani
  M'ola auta pou se mena exeis kanei... AMPORO!!!


  Po degjoj muzike Greke te koheve te kaluara...ueee c'fare kujtimesh!

  Mirmengjesi dhe nje dite te ngrohte ne shpirt anetare!

 20. #229
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Ata qė janė tė vjetėr ose kanė shumė postime, nuk besoj, se ja pėr shembull, ti ke kohė dhe shumė postime, por e ke ngjyrėn si unė.
  Besoj se ata qė kanė ngjyra, duhet t'i kenė edhe disa privilegje, si psh. kanė tė drejtė tė ndryshojnė postimet e tyre pėr njė kohė mė tė gjatė, shohin nė linjė edhe ata qė janė tė padukshėm, cf bėn njeri, cf bėn tjetri etj.
  Eshte ashtu sic ta ka thene Nevi
  Me pelqente me sh te isha ne nje rang me popullin e thjeshte as mod as vip
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Artin liked this post

 21. #230
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Eshte ashtu sic ta ka thene Nevi
  Me pelqente me sh te isha ne nje rang me popullin e thjeshte as mod as vip
  Kėshtu jam edhe unė.
  Likes Nicktjeter liked this post

 22. #231
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Antartide!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Arlea liked this post

 23. #232
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ne mendje kam kto gjirokastritet a veshin naihere taka ??
  Bashkangjitje 30232
  Thanks kitrra 123 thanked for this post
  Likes Legally_Sweet, kitrra 123 liked this post

 24. #233
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Qe vjen dita mos me konkuru asnje shqiptar per president menja kurre s'me kish shkue.🤔🤔
  Dje ne Shqiperi u mbajte raundi i pare per zgjedhjen e Preaidentit te Republikes dhe qudia ishte se nuk kishte konkuruar askush.😮😮
  Me ju gerdite shqiptarit karrigeja nuk ban vaki po garant o asht qameti afer o po zihet dicka e madhe. 🤔😜
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #234
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Me mbyti Nicktjeter me dislike
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 26. #235
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926
  Te gjitha veshtiresite e jetes jam perpjekur ti perballoj me durim. Durimi me i dhimbshem ka qene per periudhen kur me eshte dashur te bej idiotin qe nuk kupton!
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!
  Likes AnGeLiC, Soulmind liked this post

 27. #236
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Rasti eshte fat qe s'duhet shperfillur...

 28. #237
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  34
  Postime
  15,433
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  944
  Sot mos rrini pa bere nje Falenderim per gjithcka keni! E dini ju kujt ti jeni mirenjohes, Zotit TE Universit, Jetes, vetes tuaj...Dhe mos t'ju vije keq nese ajo vajza qe shikoni ne Fb apo Instagram, ka me shume kepuce dhe fustane se ju, sepse ajo mund te kete humbur nenen, babain, apo nje njeri te dashur prej pak kohesh, apo ai djali qe e ka makinen me te bukur sesa ju, por mund te kete marre vesh se ka nje semundje te rende... Ata qe ju rrethojne mund te jene plote me gjera materiale, por mund te jene bosh me gjera shpirterore...Per fat te keq vetem kur i humbim keto te fundit, fillojme dhe ja dime vleren. Dhe mos harroni, te lumtur nuk te ben nje kepuce e bukur qe rri mire ne kembe, por nje perqafim i ngrohte i nje njeriu te shtrenjte. Jeta pa kepuce te shtrenjta vazhdon te jete e bukur... Jeta pa Perqafimin e njerezve te dashur ..sesht me e Bukur.
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 29. #238
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Chit chat, chit chat
  Ti kazem , une lopate,
  Chit chat, chit chat
  Ti bel e une shat
  Chit chat, chit chat
  Ti katun' e une fshat
  Chit chat, chit chat
  Ti gjun , une bej gallate
  Chit chat, chit chat
  Po e le me kaq
  Se shume u zgjat
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 30. #239
  Anėtar Aktiv Avatari i LabyRinth30
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  What Goes Around......Comes Around
  Postime
  630
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  109
  st_regis_bora_bora_resort_05-jpg.........

  ... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

 31. #240
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Duke rremuar ne inbox te email..gjeta kete sms: Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per Ty, te Deshiroj edhe 100 tjera te Lumtura.

  Qe kishte 5 vite qe nje person ma dergonte cdo vit per ditelindje
  e une se kisha lexuar asiher,asnje vit tani sot i lexova

  JUST ME..!

Faqja 8 nga 25 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •