Dislikes Dislikes:  0
Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920
Duke shikuar rezultatet 571 ne 597 nga 597

Teme: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 1. #1
  Lost out in the desert Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  29
  Postime
  862
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  167

  Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Ju lutemi qė fotot erotike tė postohen nė temėn e duhur dhe jo kėtu .. Faleminderit..
  Shpreh erotizmin e momentit me nje foto
  It can't rain forever!

 2. #571
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Jetesa liked this post

 3. #572
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,625
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  goodbye.....


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Zana1 liked this post

 4. #573
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 5. #574
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 6. #575
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,158
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Legally_Sweet liked this post

 7. #576
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #577
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Monique liked this post

 9. #578
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1175
  Likes Monique liked this post

 10. #579
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

 11. #580
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes kitrra 123 liked this post

 12. #581
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,625
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  me pelqejne roset........ sido qė jane.....


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #582
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 14. #583
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #584
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

 16. #585
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10  I realize there are so many lives in life.
  For how many times we've loved each other.
  ~~yevgeny yevtushenko

 17. #586
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #587
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,633
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

 19. #588
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 20. #589
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,633
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

  .

 21. #590
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 22. #591
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,840
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  23905517_10214723225545019_8628875302558489212_n-jpg

  Mengjes Vjeshte ende ne Tirane .....
  Likes Jetesa, Legally_Sweet liked this post

 23. #592
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Jetesa liked this post

 24. #593
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,625
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 25. #594
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #595
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,633
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

 27. #596
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 28. #597
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,633
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

  Ajo dukej indiferente, e ftohte, mendjemadhe, dhe njemije gjera te tjera.
  Nuk mund te tregohej e dobet.
  Nuk mund te ishte vetvetja ne nje bote te tille..Ne nje bote ku miresine ,sinqeritetin ta marrin per dobesi

Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •