Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021
Duke shikuar rezultatet 601 ne 630 nga 630

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,297
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  220

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #601
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  nė fakt se pata pėr Burrelsat at koment por pėr Shqiptarėt npergjithsi, ty ska pse tdjeg komenti se nuk je Shqiptar
  Sa pėr avatarin ai ēuni e ka tmadh ndaj ėsht habit ajo
  Frika ne fytyren e atij brukselsit tregon dicka tjeter.. gjynah. Lol
  Ik tash mos u vono se n'12 eshte autosbusi i fundit per Tirane te dielave
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #602
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Nevertiti nuk vuj kur bie mendja pėr meshkujt por ti rrofsh pėr kėshillėn kshu ke bėr ti ke ndryshu mashkull kur ishe e trishtuar?
  Pasi kėshtu mė rezulton pėr kėshillėn
  Flm e dashur po pėr mu sjan tgjith njėsoj
  un pėr shaka e thash komentin, por si gjithmon stafistet kapen me mu e Jetmira merr bann
  Une kapem per ty vetem se bohesh shume e lezecme kur te preki ne Bruksel.

  Perndryshe je shume antare e mire, serio
  I walk slowly, but I never walk backward

 4. #603
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Une kapem per ty vetem se bohesh shume e lezecme kur te preki ne Bruksel.

  Perndryshe je shume antare e mire, serio
  Nuk tpyeta sesi jam, nuk futem nforum pėr grada e muhabete.

 5. #604
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Nuk tpyeta sesi jam, nuk futem nforum pėr grada e muhabete.
  Mire mire qetesohu.

  Po e leme qe Burreselit e paskan te madh, ok.
  I walk slowly, but I never walk backward

 6. #605
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Frika ne fytyren e atij brukselsit tregon dicka tjeter.. gjynah. Lol
  Ik tash mos u vono se n'12 eshte autosbusi i fundit per Tirane te dielave
  kur bėhen e Kosovaret ironik qė gjer dje Serbi u punonte zborin
  Shko cliro mitrovicen se fugonat e Burrelit spo tė presin ty

 7. #606
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mire mire qetesohu.

  Burreselit e kane te madh, ok.
  Ik se je i vogėl pėr kto muhabete.

 8. #607
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  kur bėhen e Kosovaret ironik qė gjer dje Serbi u punonte zborin
  Shko cliro mitrovicen se fugonat e Burrelit spo tė presin ty
  Hahaha sa te dogji. Kalove edhe te serbi tani?

  Te dhash te drejte qe burrelsit e kane te madh, e di qe ti nuk flet kot.. por me fakte. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 9. #608
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  E mire qe u sqarove se do te kisha stolis me nja dy llafe tani dhe ty

  Sa per tjerat....ehuuu futja kot,jo per gje por hipokrizine se duroj dot
  Mos se me trembe. Brukselse edhe ti? Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 10. #609
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Hahaha sa te dogji. Kalove edhe te serbi tani?

  Te dhash te drejte qe burrelsit e kane te madh, e di qe ti nuk flet kot.. por me fakte. Lol
  Ty tka djeg mė shum komenti im
  Ik cliro Mitrovicen se tka ardh Serbi nshpi
  Ne Burrelsat jemi npaqe skemi skonflikte
  meqė tkan ngel pik tdobet Burrelset, po tė ftoj 1 dit edhe njifi Burrelsat, se sjemi kaq egoist sa dukna

 11. #610
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Ty tka djeg mė shum komenti im
  Ik cliro Mitrovicen se tka ardh Serbi nshpi
  Ne Burrelsat jemi npaqe skemi skonflikte
  meqė tkan ngel pik tdobet Burrelset, po tė ftoj 1 dit edhe njifi Burrelsat, se sjemi kaq egoist sa dukna
  Edhe 1 minut niset autobusi per Tirane. Vrapoooo. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #611
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Edhe 1 minut niset autobusi per Tirane. Vrapoooo. Lol
  ka gjer nė 5 qenke keq me infot, nuk do ik pa tmarr e ty me veten
  Likes Aver liked this post

 13. #612
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mos se me trembe. Brukselse edhe ti? Lol
  Jo une nga Kopolja ne fakt

  hajt ik tani beju cun i mile
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Aver liked this post

 14. #613
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Jo une nga Kopolja ne fakt

  hajt ik tani beju cun i mile
  Deshira jote eshte urdher per mua.

  Ika se mbeta edhe po votu. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes AnGeLiC liked this post

 15. #614
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Ate thuaj,mbete pa votuar ...ncncnc ve voten para meje ,epo kjo s'eshte pare e degjuar ndonjehere
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Aver liked this post

 16. #615
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Ate thuaj,mbete pa votuar ...ncncnc ve voten para meje ,epo kjo s'eshte pare e degjuar ndonjehere
  Thash derisa te ngritesh ti nga shtrati dhe te ne besh gati mengjesin une shkoj votoj dhe kthehem.
  I walk slowly, but I never walk backward

 17. #616
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Akoma ktu ti e ,derisa te vish ti ka vajt dreka,e dreken e ke ti per detyre ..kshu qe vrapit shpejt ahahah

  Thuj, thuj ti po me kto e me kto dy faqe postimesh i beme brenda gjys ore ahahah,phhaaa po sa llafazan njerez paskeshi qene po dhe ju te Kosoves more,pa le ne ...ne si molla e kuqe jemi bere
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Aver liked this post

 18. #617
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Akoma ktu ti e ,derisa te vish ti ka vajt dreka,e dreken e ke ti per detyre ..kshu qe vrapit shpejt ahahah

  Thuj, thuj ti po me kto e me kto dy faqe postimesh i beme brenda gjys ore ahahah,phhaaa po sa llafazan njerez paskeshi qene po dhe ju te Kosoves more,pa le ne ...ne si molla e kuqe jemi bere
  Prit moj se nuk po e gjeja corapen e majte. Gjeje ku ma ke lene se ti ma zhveshe mbreme?

  Per dreke marr pizza por jo nga ato katrotret qe te pelqejne ty por pizza te rrumbullaketa si e ka bo zoti

  Tash me te vertete po iki dhe ti fillo mendo per darken cfare do te bejme derisa te kthehem une. Dhe meqe ra fjala futja nje pastrim kesaj temes se e lam koqen e namit. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes AnGeLiC liked this post

 19. #618
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Aver qimja perdhe te rente se dreqi vete je vallaj

  Ps:Ja tani e pastroj une u pa puna,si thesh cufua:ti pastron e une bej pis se ke rradhen e pastertise kshu e ne t'dy ika dhe une se me late pa bere dreken njehere
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 20. #619
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Aver ec ta jap nje puthje.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 21. #620
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Aver ec ta jap nje puthje.
  A mbarove ?
  Dua e unė
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 22. #621
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  A mbarove ?
  Dua e unė
  Mision i pamundur...qe te jap ty puthjet qe duhen!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 23. #622
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Mision i pamundur...qe te jap ty puthjet qe duhen!
  I dua.

  Jepja Averit ateherė.
  Un do rrėmbej pėrqafimet.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nikita thanked for this post
  Likes Nikita liked this post

 24. #623
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Uaaa po kyy mee..,
  Nuk kerkova lek po masazh
  Ncncnc!
  i parapriva demit qe mund te me shkaktoje...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 25. #624
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,868
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  i parapriva demit qe mund te me shkaktoje...
  Hahahaha mendje prape
  Pse dem e quan? lodhjen e gishtave duke bere masazh qafes time

  JUST ME..!

 26. #625
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hahahaha mendje prape
  Pse dem e quan? lodhjen e gishtave duke bere masazh qafes time
  mendoj pasojat une, se nga zelli i tepert do i levizja duart ku do desha vete pastaj...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 27. #626
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,868
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  mendoj pasojat une, se nga zelli i tepert do i levizja duart ku do desha vete pastaj...
  Jo me jo :p

  JUST ME..!

 28. #627
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Jo me jo :p
  e mo e ja ta sqarova problemin qe duket se nuk te pilqevi
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 29. #628
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,868
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  e mo e ja ta sqarova problemin qe duket se nuk te pilqevi
  Hahahaha o z.drejtor!
  Mos na flisni me nenkuptime se quhet abuzim me pushtetin

  JUST ME..!

 30. #629
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hahahaha o z.drejtor!
  Mos na flisni me nenkuptime se quhet abuzim me pushtetin
  jam drejtor pa pushtet se me iku Likja... mgjth kritikat i pranojme vende vende.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 31. #630
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,868
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062
  Hahahaha...
  E mire ec pijme nga nje kafe te bejme paqe e te ulim armet!
  Se masazh sme bere

  JUST ME..!

Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •