Faqja 2 nga 21 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 630

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  220

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #31
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten


  Plakush kujdes kur te hapesh gojen vec se mos na e besh si ky ktu ahahaha

  Mirmjesi!
  Paj, them se dhembet do mi ktheni edhe nese i harroje diku
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #32
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  He mo si u vendose ketej? Do hyjme me corape apo pa to
  Me corape po me kusht mos jene te grisme
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes kitrra 123 liked this post

 4. #33
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Ruji mire se s'ka kthime mbrapsht ahahaha

  E ashtu s'do te hyne ne pune shume ato besoj per rastin konkret

 5. #34
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Ruji mire se s'ka kthime mbrapsht ahahaha

  E ashtu s'do te hyne ne pune shume ato besoj per rastin konkret
  Paj them se per ndonje cope mish o ndonje molle edhe duhen se kshu per nonje leng supe si perdore, jo
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #35
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Me corape po me kusht mos jene te grisme
  A lejohet me ju ardhe aroma corapeve?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #36
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A lejohet me ju ardhe aroma corapeve?
  Po ti thuj or shok te vijme me sapun per qoke here tjeter
  Keep your heels head, and standards high.

 8. #37
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Po ti thuj or shok te vijme me sapun per qoke here tjeter
  Jo mi se u prish bojleri e s'ka uje te vaket
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #38
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga klau92 Shfaq Poten
  Kot se koti forum -.-
  Ka mall te ri
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 10. #39
  Anėtar Aktiv Avatari i klau92
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  707
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  347
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ka mall te ri
  HAhhahahah per tu tall? Po fol ti
  Si vis pacem, para bellum ! !

 11. #40
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga klau92 Shfaq Poten
  HAhhahahah per tu tall? Po fol ti
  Gha . Ka disa byfe te zgjuar
  Ke gjetur buke per dhembet e tu
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 12. #41
  Anėtar Aktiv Avatari i klau92
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  707
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  347
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Gha . Ka disa byfe te zgjuar
  Ke gjetur buke per dhembet e tu
  Hahahahha po U dashkan prehur dhembet
  Ku e kam njeshin e fv ?
  Si vis pacem, para bellum ! !

 13. #42
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga klau92 Shfaq Poten
  Hahahahha po U dashkan prehur dhembet
  Ku e kam njeshin e fv ?
  Kam besim se do gjesh ate margaritarin e duhur
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 14. #43
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Fundjava Ndryshe me adm Arber Hajdaraj dekorohet nga presidenti i Republikes.
  Statusi i Arberit ne fb me la pershtypje,qe erdha ne teme.
  9600 familje trokitje ne dere duke dhene ndihme.
  270 kryefamiljare duke u gjet pune
  20 shtepi te ndertuara
  6000 vullnetare
  2 miliard lek te xhiruara per bamiresi
  Edhe ky Arberi,behet i mire me leket e te tjereve!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 15. #44
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,350
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Edhe ky Arberi,behet i mire me leket e te tjereve!
  Kurseji fjalet e hidhura aty ku s'ka vend lutem.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #45
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Edhe ky Arberi,behet i mire me leket e te tjereve!
  Tallesh ti mo??? E njeh arberin tj?? Epo une e njoh pra. Vellai im e njeh. Dhr ata qe e njohin e dine kush eshte. Arber Hajdari dhe Ilir Hoxholli jane 2 njerezit qe kane bere ate qe se ka bere askush.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #46
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Tallesh ti mo??? E njeh arberin tj?? Epo une e njoh pra. Vellai im e njeh. Dhr ata qe e njohin e dine kush eshte. Arber Hajdari dhe Ilir Hoxholli jane 2 njerezit qe kane bere ate qe se ka bere askush.
  Po mire pra,edhe une thashe: bejn mire me leket e te tjereve..leket i jap une (shembull) dhe i mire behet Arberi!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 18. #47
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po mire pra,edhe une thashe: bejn mire me leket e te tjereve..leket i jap une (shembull) dhe i mire behet Arberi!
  Po behu ti. Pse se ben ti? Apo une??
  Por duhet ti ulim meritat njerezve perher. Ai sbehet i mire me leket e tjerve. Ai eshte i mire qe morri ket iniciative. Esht i mire qe gjen te varfer gjen sponsora dhe i ndihmon. Ai esht i mire qe fundjaven e shpenzon per bamiresi. Po sikur ai nje pjese te rroges ta zeme tua jape te varfeeve?? Ne se dime Abis. Ka kaq njerez qe jspin dhe stregojne kurre. Plus ata qe japin leket as nuk shqetesohen cili u be i famshem pasi i japin per njerzillek, bamiresi, nga shpirti human qe kane. Ne ditet e sotme ku cdokush shef terezi e e tij, mjaft qe tmos ket halle vet njerez si arbri duhen pergezuar dhe te lutemi te shtohen (nqs vete smund tu vijme ne ndihme te tjereve).

  Mua sme tingelloi mir ajo qe the. Ndoshta sepse sic te thash i njoh. Mu duk sikur tme akuzonte dikush mua.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 19. #48
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,497
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2156
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  "Cfare nenkuptojm me termin "kurve"?
  Cfare eshte ajo gje qe e ben vertet nje femer te meritoj kete lloj emertimi?
  Sepse me rastis shpesh ta degjoj kete fjale,ne cfaredo lloj ambjenti,me cfaredo lloj niveli njerezish.madje kete e perdorin edhe femra me femer,dhe jo vetem meshkujt ndaj femrave.
  jam kurioz te dije mendimin tuaj?"


  Kjo tema ime qe paskam hapur dikur.

  ... fjalč per fjalč e perkthyer ne shqip nčnkuptohet ato femra qe afrojnč *eks kundrejt pageses. ( pra prostitutź )

  Por edhe fjala hor ... ka po te njčjten kuptim.

  Čshtč mč se e ver8 qč kohet e fundit e perdorin edhe femrat - hč mi *urvč.

  ...gjasme me shaka.

 20. #49
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O nev gjetem qershi hhahaha
  Likes NeVertiti liked this post

 21. #50
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  O nev gjetem qershi hhahaha
  hiqi ato tre kokrrat nga ajo pema na i ve ne pjate,,ahahhahahaha.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 22. #51
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hiqi ato tre kokrrat nga ajo pema na i ve ne pjate,,ahahhahahaha.
  Une them te vem pemen permbi pjate :p
  Likes NeVertiti liked this post

 23. #52
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  sikur ta dija e une cpo bej.....
  Monique
  Me pelqen avatari yt i ri

 24. #53
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me shkon me ngjyren e syve e di

 25. #54
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Pse e ke synin e kuq? Te ka kap alergjia syve?

 26. #55
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Pse e ke synin e kuq? Te ka kap alergjia syve?
  Its all about reflection.....
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 27. #56
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Mos je socialiste e flakte :p

  Une jam me kemish te kaltert
  Si pd-ist

 28. #57
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jam jam akoma se ke kuptu....jam kamuniste
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 29. #58
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Po i ngul dhėmbėt ksaj...
  Bashkangjitje 30284
  Sa me fat :p

 30. #59
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,041
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Sa me fat :p
  Me fat qė po ha njė donut? ��
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 31. #60
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mire se erdhe.
  Ti po ti..
  Ti je per te thene ty,MIRESE ERDHE
  Ec jep llogari ecccc
  :S

  JUST ME..!

Faqja 2 nga 21 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •