Faqja 1 nga 21 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 630

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  220

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #2
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,325
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  jam takuar me nje anetare forumi keto kohe(para nje jave),shume e kendshme dhe e bukur
  Te kane ber syte moj xhan
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 3. #3
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  Te ftoj un tek per tek po ta mbajti :p
  Jam nga Vlora une vlla, sme trembet syri!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 4. #4
  Shy
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,116
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3103

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Po mu bere moter skam cte du

 5. #5
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Jam nga Vlora une vlla, sme trembet syri!
  kur te vish rruges per Tirane qe te takosh Fly,ndalesen e pare beje tek une...

 6. #6
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  Po mu bere moter skam cte du
  Te gjej nje moter tjeter
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  kur te vish rruges per Tirane qe te takosh Fly,ndalesen e pare beje tek une...
  Ty te vi tek shtepia une, ēke ti.
  Do me rrish ne gadishmeri se si dihet me Fly, mos me duhet nje bodyguard.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #7
  VIP
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,434
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  6056

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Fly nga Didi do kisha frike vallahi si labe qe eshte
  Likes Didi liked this post

 8. #8
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Citim Origjinale Postuar nga KissShpirtoo Shfaq Poten
  un me njenen po se tham e kam sekret
  Po ti mor qyp ke fillu me majt sekrete e
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 9. #9
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Aha dmth. ketu paska pune me vu dy duart ne funksion e me tu pervesh deri ne menge
  Ec atyy plaku :
  Trego eksperiencen

  JUST ME..!

 10. #10
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten

  Booo ste ndoqa dot

  sa kode perdor per keto terma aman.

  Meqe do hiqen se do hiqen postimet po ajo vojaisur eshte ai termi ne gjuhen frenge apo as ate se gjeta
  Po ne gjuhen frenge

 11. #11
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Me mbyti Nicktjeter me dislike
  hahahahahahaha,kur dashuron ben keshtu kjo

  ja dhe mua me dashuron,shihe kur te me disliktoje tek ky postimi ..
  Te pakten 70% dislaikve nga kjo i kam me dashuri.
  Thanks ZoteriaJuaj thanked for this post
  Likes Nicktjeter, ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 12. #12
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Se jane me kod keto , zbertheji o Nev te tuat
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 13. #13
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha,kur dashuron ben keshtu kjo

  ja dhe mua me dashuron,shihe kur te me disliktoje tek ky postimi ..
  Te pakten 70% dislaikve nga kjo i kam me dashuri.
  Kur te me bej like do e shenoj ne kalendar :p
  Likes NeVertiti liked this post

 14. #14
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 15. #15
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  qe dy te nisa tashi,,,like & thanks
  I gezofsh,
  Tashi do vij AJOoo do na liketoj besoj .
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 16. #16
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kur te me bej like do e shenoj ne kalendar :p
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  O njerez te mire na keni bere ti kerkojme me qiri keto lajkimet, sa here qe na jepni nga nje :p
  Vuan nga autostima ti zogu vogel?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 17. #17
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  .................................................. .

 18. #18
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  qe dy te nisa tashi,,,like & thanks
  I gezofsh,
  Tashi do vij AJOoo do na liketoj besoj .
  I vura re por prape kisha 2 njoftime te reja, thash kur erdhen pa u ndjere fare. Kur shikoj ishin po te dyja njoftime qe me kishe dhene ti


  Ty liketim dhe mua disliketim :p per te barazuar veten e saj :p
  Likes NeVertiti liked this post
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 19. #19
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Chit chat, chit chat
  Ti kazem , une lopate,
  Chit chat, chit chat
  Ti bel e une shat
  Chit chat, chit chat
  Ti katun' e une fshat
  Chit chat, chit chat
  Ti gjun , une bej gallate
  Chit chat, chit chat
  Po e le me kaq
  Se shume u zgjat
  Pse sje bere mod?
  Do shpetoje forumin nga chit-chat.

  A do kishte forum pastaj? Bie llafi
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 20. #20
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse sje bere mod?
  Do shpetoje forumin nga chit-chat.

  A do kishte forum pastaj? Bie llafi
  Nuk me ben njeri mod, une vdes te behem nje cik mod por s'me bejne.

  Imja nuk ishte as ankese as qortim.
  Thjeshte konstatim.
  Nje mendim imi.Kaq.
  Pastaj edhe nese ti e merr si ankese s'ka asnje problem.
  Problemi nuk jane ata qe bejne chit chat por une qe si kam qejf.
  Jam i vaksinuar mire, di ti zgjidh problemet e mia
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 21. #21
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Nuk me ben njeri mod, une vdes te behem nje cik mod por s'me bejne.

  Imja nuk ishte as ankese as qortim.
  Thjeshte konstatim.
  Nje mendim imi.Kaq.
  Pastaj edhe nese ti e merr si ankese s'ka asnje problem.
  Problemi nuk jane ata qe bejne chit chat por une qe si kam qejf.
  Jam i vaksinuar mire, di ti zgjidh problemet e mia
  Me siguri ti sje nje nga ata qe ankohen per chit-chat ne fv, as une sguxova ta thoja dicka te tille.
  Por nese si ke qejf une te pakten do mundohem ti heq.
  Se mbaj dot ne koshience dic te tille

  Heeee? I lumtur taniii?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 22. #22
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Pse me hapet chati edhe kur qendroj ofline?!

  Mund te behet dicka me kete jo se eshte dicka me rendesi por ju duket robve sikur duam te luajme,hyr dil cdo 5 min
  Te rri hapur po he moj se ta ta mbylle plaku, pa merak ta beje off, off
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #23
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Duke rremuar ne inbox te email..gjeta kete sms: Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per Ty, te Deshiroj edhe 100 tjera te Lumtura.

  Qe kishte 5 vite qe nje person ma dergonte cdo vit per ditelindje
  e une se kisha lexuar asiher,asnje vit tani sot i lexova
  Sa keq..a nxorre naj pike lot kur i lexove,se te paska ik kot
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 24. #24
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa keq..a nxorre naj pike lot kur i lexove,se te paska ik kot
  Ti ca dreqin ke iher se mor vesh??

  JUST ME..!

 25. #25
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  ato dreqat si ty i du larg une.. kshu qe skam asnje dreq..po me erdhi keq per ty qe se paske vene re me kohe,e qenke vone sot..sa keq!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 26. #26
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  ato dreqat si ty i du larg une.. kshu qe skam asnje dreq..po me erdhi keq per ty qe se paske vene re me kohe,e qenke vone sot..sa keq!
  SHTTTT mbylle !!
  Ik merru me noj gje me te rendesishme se te me fshish lotet mua
  Hajt shnet!!

  JUST ME..!

 27. #27
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  T'i fshi naj tjeter lotet ty po he,se kam merak kete pjese


  Ciao
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Dislikes Arlea disliked this post

 28. #28
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Me siguri ti sje nje nga ata qe ankohen per chit-chat ne fv, as une sguxova ta thoja dicka te tille.
  Por nese si ke qejf une te pakten do mundohem ti heq.
  Se mbaj dot ne koshience dic te tille

  Heeee? I lumtur taniii?
  Ncuq,
  Po te mos beje chit chat ti sdo ishe TI
  Pastaj sdi pse i merr postimet e mia kaq personale.
  Ti gjithmone me ke pelqyer , me pelqen akoma, besoj se do vazhdosh te me pelqesh.
  Bej ate qe ke qejf te besh jo vetem ti por kushdo ne fv
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes Nicktjeter liked this post

 29. #29
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Ncuq,
  Po te mos beje chit chat ti sdo ishe TI
  Pastaj sdi pse i merr postimet e mia kaq personale.
  Ti gjithmone me ke pelqyer , me pelqen akoma, besoj se do vazhdosh te me pelqesh.
  Bej ate qe ke qejf te besh jo vetem ti por kushdo ne fv
  Jo postimet e tua, si marr personale. Mora 1 meqe une po beja chit-chat nuk shoh gje te keqe nese te pergjigjem
  Ashtu sic nuk shoh gje te keqe ne ate qe thashe. Thjeshte mia sme rri byfa pa fol

  Edhe une te kam shume qejf
  :**
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes LeVoyageur liked this post

 30. #30
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  Plakush kujdes kur te hapesh gojen vec se mos na e besh si ky ktu ahahaha

  Mirmjesi!
  Likes Marla liked this post

Faqja 1 nga 21 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •