Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 691 ne 720 nga 721

Teme: Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  220

  Muhabet dhe Chit chat pa limite :P

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #691
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hahahaha e di zemer e di..hapja syte vetem kur flisja me cuna
  Mire,po per sqarim mos me thuaj zemer
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 3. #692
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mire,po per sqarim mos me thuaj zemer
  Me fal shpirt

  JUST ME..!
  Dislikes Abis disliked this post

 4. #693
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Odeon Shfaq Poten
  Ne postin numer (1) te hapjes se kesaj teme thuhet shprehimisht: UNE JAM NJE DISHEPULL I FILOZOFIT NIETSZCHE, Kjo do mjaftonte per secilin qe lexon por jo vetem lexon por edhe kupton fjalen DISHEPULL. E megjithate shume postime brenda te kesaj teme nuk do jene vetem te APOSTULLIT te filozofise por edhe te dishepujve te tij qe ndjekin rrymen.

  Ēdo sqarim i metejshem eshte budallallek.

  Ps; kush nuk e kupton fjalen DISHEPULL eshte i lutur te hape fjalorin. ( kur une sulmoj dengrimi eshte i garantuar por ende nuk kam nisur jam ne hulumtim)
  Po a nuk do ishte me mire sikur te vecohej cfare thote Apostulli, dishepulli 1, 2 e keshtu me radhe? Perndryshe jep pershtypjen sikur jane fjalet e nje te vetmi, e jo 2 a me shume?

 5. #694
  Relax Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  570
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Ēfare ben nje Dishepull? me se merret nje Dishepull? Jepi pergjigje ketyre dy pyetjeve dhe e ke pergjigjen brenda.
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .

 6. #695
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Dishepulli nuk merret me sallat, prandaj vecohet kush tha cfare perndryshe del sallat.

 7. #696
  Relax Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  570
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Dishepulli nuk merret me sallat, prandaj vecohet kush tha cfare perndryshe del sallat.
  Kjo lloj teme nuk ha debat, dhe ka shume arsye pse jo. Keto shkrime jane te rezervuar per nje sere njerezish, te mire apo te keqinj, te zgjuar apo naive, kjo mbetet ne botekuptimin e secilit.

  Kush ka lexuar Apostullin ska nevoje per ndarje sepse e ben ai vete ndarjen.

  Ps ; nismetaret per ta atakuar si teme dalin bllof qe ne postimin e pare, dhe nese ju vini re aty eshte bere nje fjali bold-color pikerisht qe anashkalon ēdo atakim sepse hapesi i temes e ka marre parasysh heret kete opsion.
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .
  Likes Passion liked this post

 8. #697
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Odeon Shfaq Poten
  Kjo lloj teme nuk ha debat, dhe ka shume arsye pse jo. Keto shkrime jane te rezervuar per nje sere njerezish, te mire apo te keqinj, te zgjuar apo naive, kjo mbetet ne botekuptimin e secilit.

  Kush ka lexuar Apostullin ska nevoje per ndarje sepse e ben ai vete ndarjen.

  Ps ; nismetaret per ta atakuar si teme dalin bllof qe ne postimin e pare, dhe nese ju vini re aty eshte bere nje fjali bold-color pikerisht qe anashkalon ēdo atakim sepse hapesi i temes e ka marre parasysh heret kete opsion.
  Nuk po te sulmon kush statusin tend si dishepull apo temen, cfare po "sulmohet" qe ne te vertet eshte nje keshill eshte qe te vecohet cfare thote Apostulli, ti si dishepull, the x, y, z si njerez te trete, katert dhe te pest, perndryshe nje injoranti si puna ime le te themi do i duken sikur keto fjale ketu te ishin te tuat dhe vetem te tuat. Pradaj vecohet kush tha cfare qe lexuesi te kuptoj cfare thote x, y z, dhe keto ligje, apo rregulla ne shkrim ndiqen kudo ne te shkruajtur, i ke si ne libra fetare, libra studentore, romane dhe madje edhe te libra per femij.


  Nejse, kalofsh bukur.

 9. #698
  Relax Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  570
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nuk po te sulmon kush statusin tend si dishepull apo temen, cfare po "sulmohet" qe ne te vertet eshte nje keshill eshte qe te vecohet cfare thote Apostulli, ti si dishepull, the x, y, z si njerez te trete, katert dhe te pest, perndryshe nje injoranti si puna ime le te themi do i duken sikur keto fjale ketu te ishin te tuat dhe vetem te tuat. Pradaj vecohet kush tha cfare qe lexuesi te kuptoj cfare thote x, y z, dhe keto ligje, apo rregulla ne shkrim ndiqen kudo ne te shkruajtur, i ke si ne libra fetare, libra studentore, romane dhe madje edhe te libra per femij.


  Nejse, kalofsh bukur.
  Flm per sugjerimet, "keshillat" i jepen dikujt qe njeh paraprakisht.

  Nuk ngatarrohet askush sepse lexon nga fillimi lexuesi i kujdesshem jo nga fundi, dhe sapo lexon postimin e pare kupton ne mendjen e kujt ka hyre.
  Nuk dua te aludoj asgje por shumica ketu nuk dine shume per Friedrich Wilhem Nietszche.
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .

 10. #699
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Qe kur na erdh Odeoni ne fv u ngrit dhe niveli i diskutimeve
  Sikur u preket ne seder. Eh eh
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #700
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Qe kur na erdh Odeoni ne fv u ngrit dhe niveli i diskutimeve
  Sikur u preket ne seder. Eh eh
  Se mos na ben ndonje budallallek :p

 12. #701
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Se mos na ben ndonje budallallek :p
  Forumet sjane per seriozitet
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks ZoteriaJuaj thanked for this post
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes ZoteriaJuaj disliked this post

 13. #702
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Forumet sjane per seriozitet
  E thash sa per ngacmim jo per ofendim
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 14. #703
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  o Laur beso ste kuptoj ty as disa tjere... Edhe ca musliman u larguan nga forumi...

  po ketu normal ka njerez te ndryshem, mendime te ndryshme, besime te ndryshme... ska nevoj gjithher me iu pershtat dikujt, as nuk eshte patjeter... Po hajt rri ketu ti edhe tjeret... S`iu kuptoj kur ikni plotesisht.

  Kuptoj kur mund jeni te zane me ngarkesa te perditshme apo te perjavshme, po pse ikni dhe e shprehni lamtumiren, ket vertet nuk mund e kuptoj. Perfundimisht cdokush i ka vendimet/deshirat e veta....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 15. #704
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  E keni lojen : kam nje kungulleshe e ndaj ne 2 pjese?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 16. #705
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  E keni lojen : kam nje kungulleshe e ndaj ne 2 pjese?
  Po pse ne dy?

 17. #706
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Po pse ne dy?
  Thashe se the : po pse ne te dy. Allah allah thashe ne vete cpat ky.

  Po ne sa?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 18. #707
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Thashe se the : po pse ne te dy. Allah allah thashe ne vete cpat ky.

  Po ne sa?
  Keshtu keqkuptohem une, dhe u ngel hatri njerezve kot fare.

  E lem ne tre me mire se jemi jasht teme.

 19. #708
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Kjo pikturė mė kujtoi veten dikur... kisha edhe unė njė biēikletė njėsoj si kjo, tė cilėn e mbaja nė dhomė, se ma vidhnin po ta lija jashtė.

  Ndonjėherė ngrihem edhe unė natėn dhe shkoj te frigoriferi, por jo kėshtu pa rroba fare. Mė e pakta, i kam njė palė tė mbathura, se nuk rri dot pa rroba.
  Hmm mos ma trazo fantazine ne kete ore...

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mua kjo goca me fut ne mendje i gje tjeter kur e shoh .......
  Ndersa une mendoj corapet qe i ka te ndryshme!
  Vetem piktori e di c'ka dashur te transmetoje me kete detaj..

 20. #709
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Ēorapet dhe kėpucėt e ndryshme janė nė modė sot.
  Por piktori mund tė ketė dashur tė tregojė shkujdesjen e saj..

 21. #710
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Vertet?!

  S'kam pare dicka te tille deri me sot te pakten jo ketej nga une,nga ju ndoshta edhe mund te ndodh pasi vishen cuditshem nganjehere andej!

  Sa per te dyten pak a shume ashtu e kam kuptuar e une...

 22. #711
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Hmm mos ma trazo fantazine ne kete ore...  Ndersa une mendoj corapet qe i ka te ndryshme!
  Vetem piktori e di c'ka dashur te transmetoje me kete detaj..
  une nuk vura re asnje detaj,vetem gocen pashe
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 23. #712
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  une nuk vura re asnje detaj,vetem gocen pashe
  Nga koka deri tek kembet poshte he?

  Heren e fundit qe me pa dikush ashtu mbas 15 min u rrezua me motor dhe qe atehere nderron rruge kur me shikon

  Sec mu kujtua tani
  Likes Abis liked this post

 24. #713
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ore Qytetare
  Pse dislike?

 25. #714
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Pse dislike?
  Kam filluar te mos kuptoj me. Dikush po prish alkimine tone

  Pse qytetare? :/
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 26. #715
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam filluar te mos kuptoj me. Dikush po prish alkimine tone

  Pse qytetare? :/
  Qytetare = Citizen

  Mos duhet te kisha thene shtetase?


  Citizen watch

 27. #716
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,498
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Qytetare = Citizen

  Mos duhet te kisha thene shtetase?


  Citizen watch

  Booo ste ndoqa dot

  sa kode perdor per keto terma aman.

  Meqe do hiqen se do hiqen postimet po ajo vojaisur eshte ai termi ne gjuhen frenge apo as ate se gjeta
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 28. #717
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten

  Booo ste ndoqa dot

  sa kode perdor per keto terma aman.

  Meqe do hiqen se do hiqen postimet po ajo vojaisur eshte ai termi ne gjuhen frenge apo as ate se gjeta
  Po ne gjuhen frenge
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

 29. #718
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  me mir me te huj
  Shqiptar skam ce du.
  Pik....
  moter e shikove ne youtube kete? ....(papritur me ra ne sy) une spelqej keshtu fare... Kishte shku teper larg, ane e tej botes...

  Heren e fundit u redaktua nga Jetesa; 1 Javė mė Parė ne 13:50.

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Jetmira liked this post

 30. #719
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  moter e shikove ne youtube kete? ....(papritur me ra ne sy) une spelqej keshtu fare... Kishte shku teper larg, ane e tej botes...

  Ueee un e dua kinez
  gjithsesi dale ta shoh.
  Thanks Jetesa thanked for this post

 31. #720
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Ueee un e dua kinez
  gjithsesi dale ta shoh.
  beje kinezin origjinal shqiptar njeher.... tani vendos


  une smund i marr lehte traditat e huaja haha

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •