Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223
Duke shikuar rezultatet 661 ne 690 nga 690

Teme: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 1. #1
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  874
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1686

  Cfare kenge jeni duke degjuar ?

  Likes JONI-36 liked this post

 2. #661
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

 3. #662
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Paradoks


 4. #663
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 5. #664
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  kjo se me pelqen shume......

 6. #665
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Likes Artin liked this post

 7. #666
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Pėrshėndes Zanėn me kėtė kėngė...


  ZANA


  Ja erdhi e diela pėrsėri (o Zana)
  Plazhit shkojmė si gjithnji (o Zana)
  Treni mbushet plotpėrplot (o Zana)
  Zanėn time s’e gjej dot (o Zana, o Zana)
  Zėrat tanė i bashkojmė (o Zana)
  Kėngėn tėnde po kėndojmė (o Zana)

  Ditė e bukur, dielli ngroh (o Zana)
  Bregut tė detit unė kaloj (o Zana)
  Tė gjithė njerėzit i shikoj (o Zana)
  Zanėn time po kėrkoj (o Zana, o Zana)
  Ja pulėbardhat fluturojnė (o Zana)
  Vallė ty po tė shikojnė (o Zana)

  Nga plazhi shumė unė u largova (o Zana)
  Disa vajza unė shikova (o Zana)
  Ti mė pe dhe po vrapon (o Zana)
  Mė vjen pranė, mė pėrqafon (o Zana, o Zana)
  Frymėmarrjen tėnde unė e ndiej (o Zana)
  Flokėt unė t’i pėrkėdhel (o Zana)

  Dorė pėr dore ne vrapojmė (o Zana)
  Njėri-tjetrin e ngacmojmė (o Zana)
  Ti vrapon dhe unė tė ndjek (o Zana)
  Valėt e detit kapėrcen (o Zana, o Zana)
  Zėrat tanė i bashkojmė (o Zana)
  Njė kėngė tė dy ne po kėndojmė (o Zana)

  O Zana...
  O Zana...
  O Zana...
  O Zana...
  O Zana...

  Thanks Zana1 thanked for this post
  Likes Zana1 liked this post

 8. #667
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Flm Artini, nuk e paskam degjuar ndonjehere ( funny ) :-)

  Te prsh , Artini :-)

  Thanks Artin thanked for this post
  Likes Artin liked this post

 9. #668
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Likes Artin liked this post

 10. #669
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Flm Artini, nuk e paskam degjuar ndonjehere ( funny ) :-)

  Te prsh , Artini :-)
  Ėshtė kėngė e vjetėr, e vitit 90 e ca.
  Atėherė ka qenė njė grup i quajtur X, qė filloi tė lėvronte muzikė rege pėr herė tė parė.
  E dėgjova sot paradite rastėsisht, e pastaj thashė ta shkruaja tekstin, tė tė pėrshėndesja.


  Flm. Mė pėlqen kjo kėnga jote. Ėshtė ritmike dhe e fuqishme, pėrshtatet edhe me atmosferėn e plazhit, pėr tė cilėn fliste kėnga ime.  Thanks Zana1 thanked for this post
  Likes Zana1 liked this post

 11. #670
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Sikur ta dija qe do te ishe ne gjendje qe ti lidhje bashke , Artini ... je tip tradicional/serioz ne pergjithesi, por ne te njenten kohe per brenda ke nje deshire sensuale te forte...ndryshe nga k'to prototipat e tjere . :- )


 12. #671
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Tė qenit tradicional/serioz, nuk do tė thotė se nuk tė pėlqen e bukura...

  Likes Zana1 liked this post

 13. #672
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

 14. #673
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Likes Artin liked this post

 15. #674
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 16. #675
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 17. #676
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,997
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8195
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 18. #677
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

 19. #678
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

 20. #679
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

 21. #680
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 22. #681
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 23. #682
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 24. #683
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 25. #684
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 26. #685
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,997
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8195
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 27. #686
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 28. #687
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  in love with this....

  Likes Ketrush liked this post

 29. #688
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  nganjeher takohen drejtimet e kunderta


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 30. #689
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 31. #690
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •