Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122
Duke shikuar rezultatet 631 ne 638 nga 638

Teme: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 1. #1
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  872
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1686

  Cfare kenge jeni duke degjuar ?

  Likes Opium liked this post

 2. #631
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,029
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5500
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 3. #632
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,064
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7804

 4. #633
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,029
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5500
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 5. #634
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,064
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7804

 6. #635
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,966
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 7. #636
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,966
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 8. #637
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,966
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  My loveeeee
  There's only you in my lifeeeeee
  uauuuuu cfare zerashhh,cfare timberi dhe percjellje emocioni 9. #638
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,029
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5500
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •