Faqja 27 nga 27 I parėI parė ... 1718192021222324252627
Duke shikuar rezultatet 781 ne 790 nga 790

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,903
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 07-11-2014 ne 04:38.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Nikita liked this post

 2. #781
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Me thote motra : e mban mend nje Jetmir ne shkolle qe i shkon qyrret ia cf shkruan sot ne fb e instagram
  e lexo : nje bukuri e rralle si ty, nje buzeqeshje aq e embel komplimente X .

  Ruhuni gra se pas nje telf pc mund te fshihet nje Jetmir qe dikur nuk fshinte as qyrret.
  Edhe ne na jane var qyrret per 7 pale qejfe....
  Rendesi ka qe cdo jetmir te kete ate qe i takon.

  Me beri per te qesh Basha qe tha se pazari i ri ishte projekt i bashkise ne kohen e Bashes. Po pse se bere mo bashe, por e le vetem ne cope letre...yttt dava majmunash.
  Mesoni or dreq ti thoni edhe kundershtarit Bravo kur punon e goditeni kur ben si ty....tere diten kot!

 3. #782
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Edhe ne na jane var qyrret per 7 pale qejfe....
  Rendesi ka qe cdo jetmir te kete ate qe i takon.

  Me beri per te qesh Basha qe tha se pazari i ri ishte projekt i bashkise ne kohen e Bashes. Po pse se bere mo bashe, por e le vetem ne cope letre...yttt dava majmunash.
  Mesoni or dreq ti thoni edhe kundershtarit Bravo kur punon e goditeni kur ben si ty....tere diten kot!
  Mua jo psh
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 4. #783
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816


  me lot

 5. #784
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,137
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Kjo....
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Aver liked this post

 6. #785
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Nga te vetmet qe sahere qe e shoh me ben te qesh
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Hartini liked this post

 7. #786
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,137
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Vdiqaa

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 8. #787
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Didi Didi....i nis ti them nje mhb dhe me parapriu....qe ngordhc ti dhe telepatite e tua


  edhe kjo se sma mori...


  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 17-03-2017 ne 15:48.

 9. #788
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,604
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Didi Didi....i nis ti them nje mhb dhe me parapriu....qe ngordhc ti dhe telepatite e tua


  po ca te bej une.
  Hy tek mendja tjetrit
  + Bera nje dore letra me nje te moshuar sot, nga 8 loja vec 2 here fitova ueeeee. Me masakroi.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #789
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816


  me lot...

  mjere ne thuaj

 11. #790
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Pse nuk e zhdukin kete te henen nga kalendari aman...Faqja 27 nga 27 I parėI parė ... 1718192021222324252627

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-04-2014, 22:53

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •