Faqja 1 nga 27 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 790

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 07-11-2014 ne 04:38.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Nikita liked this post

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Isha ne kokerr te gjumit dhe me merr babi ne telf
  Dhe une fareee qe ishte ai,dhe i flas italisht, si pronto chi sei
  Dhe motra duke qeshur ne ane tjeter, eshte babi moj
  Dhe une babi? Kush eshte babi?
  Ec fliti se spo e kuptoj ca gjuhe po flet Lol, sa rende jam kur fle
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Arfenilla, bella liked this post

 3. #3
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Takim pune dhe para se te fillojme me thote menaxherja e marketingut-Shume sexy qeke bo sot-E pashe i her kshu.....isha vesh si perdite -I them:Me ca syri e pe?Me ate qe pa zinxhirin tat te pantallonave zberthyer
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 4. #4
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Nje tip rruges, po ecja me nje shoqeje dhe po beja pak si psikopatike :p, dhe ky sheh e mban te qeshuren
  Aty me vjen vdekja nga turpi :p, dhe sapo mendova se ai u lodh duke pare jooo jooo ai ishte akoma aty qe te fiksonte
  sikur kafshonte buzen per te mos qeshur Lol
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #5
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,799
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3982

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Hahahah spo me besohet se e tregoj,por vetja ime...Kreva ne pune,mblodha qanten,laptopin ne nje ane dhe librat, ne tjetren dore kam marre ditarin e nje klase dhe i pershendes koleget...Diten e mire...shihemi hahaha,spo e mbaj te qeshuren kur ja filloj nje kolege,po ku shkon moj,ditarin ku e qone...ihhh si u skuqa ne moment,por menjeher edhe une fillova te qesh...eh thash mendja kur te le, nuk thote rrofsh se shkova..hahaha  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes Nikita, Tuana, Soulmind liked this post

 6. #6
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,160
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Jo sot por sec mu kujtu :p
  Po kujdesesha per cunin 3 vj te bossit te madh dhe e shoqerova ne banjo...
  ky duke bo cicin ja bon :" waaaaa sa te madh qe e kam il pisellino :p "

  Ahahaha sa kam qesh
  Kalamoni mistrec
  Heren e fundit u redaktua nga Ultraviolet; 11-11-2014 ne 16:55.

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 7. #7
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  PENISI: 1. Nuk eshte lakuriq nate por jeton i varur 2. nuk eshte fizarmonike�� , por zgjatet dhe shkurtohet 3. nuk eshte pule por ka veze, 4. nuk eshte ushtar  por sulmon si nga para ashtu dhe nga pas, 5. Nuk mendon��por ka koke, 6. Nuk eshte lope por jep qumesht�� . 7. Nuk eshte mikrofon por femrat e vene ne goje , 8. Por mbi te gjitha eshte kavalier , ngrihet ne kembe qe te ulet femra ,. , mashkulli krenar e perhap, femra qesh dhe pranon realitetin e ortakut . .. cfare eshte PENISI? Eshte perhumbja e 40 vjecareve , lodra e 20 vjecareve  , deshira e 15 vjecareve  , rroga e prostitutave  nevoja e nimfonaneve  . Per krizen e vendit tone PENISI, do te deklarohet ushqimi i nevojes se pare!!! Sepse ka mish�� , qumesht �� dhe veze  , ka shije pule �� dhe vjen era peshk  .. Perhapeni llafin. Mos vuani nga uria. Hani PENIS ... sot eshte dita boterore e seksit. Ne kete moment 1000 njerez po bejne dashuri �� , 450 anal  , 500 vaginal �� , 49 oral  dhe 1 po shikon celularin

  Kjo sms ne viber qe me beri te qesh me lot dhe per faktin se pafidhja qe lexonte celin isha une hahaha
  Likes MasteR liked this post

 8. #8
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,761
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  548

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...ba&oe=54EE3ACE
  kjo me ka ber te qesh, por me lot

 9. #9
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Sot mbase quhet

  Kur je kshu e merzitur ne max dhe te fillon tjetri e kendon
  Aty i harron te gjitha
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks dangerous thanked for this post

 10. #10
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,833
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1348

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  nje-dite-pata-mendoj-per-ty-jpg

  ....kjo nga fb mu duk si shum e vertet.

  Me perket perfekt...

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,460
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5798

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Mua vajza me ben te buzeqesh shpesh

  I jap ne darke mbreme nje kokerr per forcim dhembesh, po isha vetem me driten e gjumit dhe po i zhvishja bluzen kur i ra kokrra nga goja mbi komodine..e une e marr shpejt dhe ja fus prap ne goje...vajza: mami ca eshte sa e shpifur nuk eshte ajo kokrra ahahhaha... kisha marre aty te komodina nje leter te bere gogel ahahah se eshte plot me rraqe ahahahah....
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.
  Likes Nikita liked this post

 12. #12
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Sot sdija te flisja
  Dhe pas 2 min qe lidhja fjaler qeshja me vete :p

  Psikopatizmi ne max :p
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 13. #13
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Ja po buzeqesh me budallalliqet tuaja...
  Likes princesha, Soulmind liked this post

 14. #14
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Nesquik ka floket e gjata, edhe kacurela, dhe me shkelqim

  Javen e kaluar, me rastisi te loz me vajzen 3 vjecare te nje kolege. Si cdo fillim me femijet e vegjel nis me turp, nuk flasin, e avash avash fillon bresheri me llafe
  Duke qene se nje kolege tjeter i tha qe emri im eshte Nesquik, femija e regjistroj informacionin.... E mbas travativash te gjata si perfundim, u beme "shoqe"

  Veta femija ne shtepi, e fillon ti tregoj babajt "Nesquik ka floket e gjata, edhe kacurela, dhe me shkelqim" Babaj mendoj qe vajza po prallis kot, edhe i thot me shaka koleges time... Vajza ka pare Nesquikun me floke te gjata
  E atehere i thote ajo historine tamam e qe vajza nuk po delironte

  E gjithe kjo ishte sepse vajza e vogel me kacurela i kishte floket e shkurtra ( si cun), sepse mezi i riten floket... Edhe do dhe ajo floke te gjata te kete ti krefi, ti regulloj, ti bej gersheta e bishtaleca....

  Gjithsesi e bukur bota e femijeve edhe imagjinata e tyre

  Think Pink! Say NO to breast cancer!
  Likes Didi liked this post

 15. #15
  Shy
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3102

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Dy vajza sot ne palester rreth te 20-tave, duke u perdredhur per te rene ne sy dhe duke bere foto pa pushim.
  Pasi GJASME ben disa ushtime shkojne te pista e vrapimit.
  Njera duke ber vrap tjetra dilte ti bente foto, i them: me fal pak vajze te kaloj per te ajo pista aty.
  Ajo: 1 sekond, nuk e kam shkrepur akoma.
  Un: vazhdo
  Ajo: Mbarova dhe ma le bakshish nje buzeqeshje
  Pasi hipi ne pisten e vrapimit dhe e ndez degjoj nje te kercitur ne krah tim te pista ngjitur, bam bum ding dung pau bau... e mori pista zvarre
  Se deshi me veten, sbesoj se shkel me ne palester
  Likes Nikita, Didi liked this post

 16. #16
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Apr 2015
  Vendodhja
  Tirana
  Mosha
  36
  Postime
  210
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Triumfin personal sa kollaj i therrmoj konkurentet koherence dhe vullnet
  The Wiccan Kiss is Fivefold feet, Knees, Womb, Breasts, Lips - Blessed be.

 17. #17
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Marla qe spo vje

 18. #18
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Kam 8 ore qe nuk buzeqesh dot. Parashikohet nje mbremje e bukur!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 19. #19
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Apr 2015
  Vendodhja
  Tirana
  Mosha
  36
  Postime
  210
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  mos u mprif shume yll se pasoja e pritshmerise eshte zhgenjimi ne te shumten e rasteve

  fly free
  The Wiccan Kiss is Fivefold feet, Knees, Womb, Breasts, Lips - Blessed be.

 20. #20
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  KJo qe sapo lexova,

  Femija: o ma nga e kemi prejardhjen ne?
  Mami: nga Adami dhe Eva zemer
  Femija: po babi tha qe kemi nga majmuni
  Mami: po babi flet per rracen e vet mi mam un flas per timen.
  D
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Gerti2, ami7, jana80, princesha liked this post

 21. #21
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Akulloret me cokollate Lol
  Me bejne gjithmone te buzeqesh!!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Gerti2 liked this post

 22. #22
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Lily Rose me endrrat fantastiko-shkencore qe shikon
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 23. #23
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Sot te puna ngaqe spo dallonin dot nese po i tallja apo e kisha me verte Lol
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Gerti2 liked this post

 24. #24
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Biseda qe bera me nje antare ktu sot ne drek
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 25. #25
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,833
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1348

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 26. #26
  Donatorė Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,457
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  101

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  1 sirene deti

 27. #27
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,220
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Asgje,ka dy vjet qe sensuu nuk qesh vetem qan...qan... Dhe qan
  Heren e fundit u redaktua nga sensuu; 08-07-2015 ne 21:58.
  Treat your self like a star!!!

 28. #28
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,987
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Gerti2 liked this post

 29. #29
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  Asgje,ka dy vjet qe sensuu nuk qesh vetem qan...qan... Dhe qan
  TI nuk je ne terezi

  Mua mka bere zemra ime qe sa me shume rritet aq me shume perkedhelet e me ben 100-dra numra
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes ami7 liked this post

 30. #30
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,909
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Titulli: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Nje kolege.
  E pyes: SI po shkon mbledhja?(pasi kishte nje prezantim sh te rendesishem)
  THote: Mir, por ngeli drejtori duke permend emrin tend.
  Ja kthen shoqja qe ishte afer meje: Thuaj drejtorit,thote Ola: s'ka nevoj per permendje emri po ndonje rritje rroge po pate mundesi
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 1 nga 27 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-04-2014, 22:53

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •