Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 168

Forum: Arkitektura dhe Inxhinieria

Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 262
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 422
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ndėrtesa e pėrmbysur nė Gjermani

  Started by NeVertiti‎, 14-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,139
  14-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Boeri: Tirana e se ardhmes

  Started by Loyalty‎, 21-06-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 402
  21-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Aeroporti mė i madh nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2016
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 675
  14-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,000
  04-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 271
  02-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Arkitekture e bukur

  Started by MasteR‎, 01-05-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 304
  01-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Arredimi i brendshem

  Started by Soulmind‎, 16-12-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 11,555
  23-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 6,147
  07-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 300
  01-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 547
  17-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Vila mė e bukur nė botė

  Started by Arfenilla‎, 07-01-2016
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,587
  07-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 522
  14-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Mrekullia e kėtij shqiptari do ta habisė botėn!

  Started by Aver‎, 04-11-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 3,911
  22-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 422
  16-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 558
  14-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •