Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 173

Forum: Arkitektura dhe Inxhinieria

Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,006
  02-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 13,220
  01-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. 5 of the best bridges worldwide

  Started by NeVertiti, 07-08-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 414
  07-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 614
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 631
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,274
  14-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Boeri: Tirana e se ardhmes

  Started by Loyalty, 21-06-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 571
  21-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Aeroporti mė i madh nė botė

  Started by NeVertiti, 11-06-2016
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 943
  14-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,363
  04-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 399
  02-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Arkitekture e bukur

  Started by MasteR, 01-05-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 426
  01-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Arredimi i brendshem

  Started by Soulmind, 16-12-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 12,895
  23-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 6,612
  07-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 476
  01-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •