Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 238

Forum: Arkeologji dhe antropologji

Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kalatė nė trojet shqiptare

  Started by Aver‎, 04-02-2015
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,679
  04-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parku Kombėtar i Butrintit

  Started by sweetzzinna‎, 25-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,916
  25-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Arkeologjia

  Started by sweetzzinna‎, 18-08-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,112
  18-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Piramidat Egjiptiane

  Started by Odeon‎, 6 Dite me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 62
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. HISTORIA GLOBALE / 5 pikėpyetjet e mėdha

  Started by Danay‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 97
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 575
  14-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 147
  15-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. “Ringjallja” e luftėtarit Moche

  Started by NeVertiti‎, 22-09-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 322
  22-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Egjipti i lashtė i parė nga lart

  Started by NeVertiti‎, 16-09-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 703
  16-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 227
  08-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 288
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 242
  29-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. 'Gjurmė shqiptare', sofra e Zotit

  Started by Aver‎, 30-11-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 712
  30-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 558
  10-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,036
  05-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Zbulime arkeologjike ne trojet shqiptare

  Started by Aver‎, 19-04-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 450
  19-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 782
  15-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,416
  18-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Zbulohen skllevėrit romakė...

  Started by PiNkY‎, 05-12-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 774
  05-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Arkeologji: Popujt e Detit

  Started by NeVertiti‎, 09-11-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,785
  09-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •