Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 236

Forum: Arkeologji dhe antropologji

Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kalatė nė trojet shqiptare

  Started by Aver‎, 04-02-2015
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,635
  04-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parku Kombėtar i Butrintit

  Started by sweetzzinna‎, 25-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,901
  25-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Arkeologjia

  Started by sweetzzinna‎, 18-08-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,090
  18-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 496
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 119
  15-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. “Ringjallja” e luftėtarit Moche

  Started by NeVertiti‎, 22-09-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 308
  22-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Egjipti i lashtė i parė nga lart

  Started by NeVertiti‎, 16-09-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 691
  16-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 204
  08-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 233
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 229
  29-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 'Gjurmė shqiptare', sofra e Zotit

  Started by Aver‎, 30-11-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 693
  30-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 536
  10-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,007
  05-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Zbulime arkeologjike ne trojet shqiptare

  Started by Aver‎, 19-04-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 440
  19-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 769
  15-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,396
  18-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Zbulohen skllevėrit romakė...

  Started by PiNkY‎, 05-12-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 754
  05-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Arkeologji: Popujt e Detit

  Started by NeVertiti‎, 09-11-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,772
  09-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Si u rigjet "Bukuroshja e Durrėsit"

  Started by Endrra‎, 23-02-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 744
  23-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 745
  18-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •