Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 35 nga 35

Teme: Kultura Diplomatike Mbretėrore

 1. #1
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255

  Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Tė nderuar lexues,

  kjo tem
  ė hapet me qėllimin e mirė pėr t'i dhėnė njė frymė tė re forumit dhe pėr t'ė pėrhapur sa mė shumė kulturėn e diplomacisė nė trajtėn mė tė lartė tė saj, atė mbretėrore.
  Me dėshirėn dhe shpresėn se do sjellė sa mė shumė frymėzim.

  Bri,

  Korteu i familjes mbretėrore Norvegjeze me Presidentin e Singaporit Mrs. Tan.
  Mbrėmja Gala nė Pallatin Mbretėror nė Oslo (tetor 2016).


  Bashkangjitje 28829

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Nicktjeter, NeVertiti liked this post

 2. #31
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Farah Pahlavi (ish Perandoresha e Iranit modern) - Rreth viteve 60!

  farah-pahlavi-jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes jana80, Passion liked this post

 3. #32
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Grace Kelly (1956)

  grace-kelly-jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Passion liked this post

 4. #33
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Grace Kelly dhe Jackie Kennedy (24 May 1961 - Shtepia e Bardhe)

  15966193_1386935238015556_4824181188067390263_n-jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Passion liked this post

 5. #34
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Princesha e Cambridge-it ne Singapur.

  16142781_1407818245927255_5381190392396044330_n-jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Passion liked this post

 6. #35
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255
  Princesha Charlene e Monte Carlo-s

  17991846_1522373027805109_8772452180579523981_n-jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Thanks Ketrush thanked for this post
  Likes Passion liked this post

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •