Duke shfaqur rezultatet 1 nga 2 e 2
Like Tree1Likes
 • 1 Post By NeVertiti

Temė: Zjarr dhe akull, shpėrthimi i njė vullkani nė Rusi

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Anėtarėsuar
  Apr 2011
  Vendndodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  8,900
  Rrespekti
  25

  Gabim Zjarr dhe akull, shpėrthimi i njė vullkani nė Rusi

  Kėto janė pamjet mahnitėse tė njė vullkani qė shpėrthen nė njė zonė malore nė lindjen e largėt tė Rusisė. Turistė tė shumtė ndodheshin nė gadishullin Kamchatka, pėr tė dėshmuar shpėrthimin spektakolar tė vullkanit Plosky Tolbachik. Ka edhe nga ata qė rrezikuan jetėn e tyre duke iu afruar mė shumė se sa duhej, thjesht pėr tė bėrė njė foto
  yll.pres

  Marla likes this.

 2. #2
  Moderatorė Avatari i Marla
  Anėtarėsuar
  Apr 2012
  Postime
  4,342
  Rrespekti
  2520

  Gabim Titulli: Zjarr dhe akull, shpėrthimi i njė vullkani nė Rusi

  Mrekullite e natyres! Foto fantastike


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Regjistrohuni The Facebook Platform


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182