Dislikes Dislikes:  0
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 206 nga 206

Teme: WoMeN,,.:)

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

  WoMeN,,.:)

  Ne kete teme dua te sjellim fotot & pikturat,.ne lidhje me boten femrore,ne dimensione artistike,te perditshmeris etj etj,,pra qe percjellin ndjenjat e botes femrore,,ne dimensione te ndryshme emocionesh dhe ndjenjash,.

  Ps;S'e di ne ekziston nje tem e till,,n.q.se po,sory dhe i bashkojm..


  Likes Element, ZoteriaJuaj, Jetmira liked this post

 2. #181
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565
  Likes NeVertiti, Violinisti liked this post

 3. #182
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10


  Thanks Jetmira thanked for this post

 4. #183
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565

 5. #184
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10


  Likes Violinisti liked this post

 6. #185
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565
  Likes Violinisti liked this post

 7. #186
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Jetmira, Violinisti liked this post

 8. #187
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565
  Likes Violinisti liked this post

 9. #188
  Anėtar i ri Avatari i Violinisti
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  310
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  131
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  music_jessie_j-jpeg

  Jetmira
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes NeVertiti, Jetmira liked this post

 10. #189
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565
  Citim Origjinale Postuar nga Violinisti Shfaq Poten
  music_jessie_j-jpeg

  Jetmira

  Faleminderit
  Likes Violinisti liked this post

 11. #190
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 12. #191
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #192
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 14. #193
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8173
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #194
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 16. #195
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8173
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #196
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8173
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #197
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,110
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565

 19. #198
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 20. #199
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 21. #200
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 22. #201
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,901
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

 23. #202
  Relax Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  537
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Ehhhhhhhhhhhh

  image-jpeg
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .
  Thanks Jetesa thanked for this post

 24. #203
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 25. #204
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8173
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #205
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  palidhje.... si vendosni foto paturp ketu? pffff


  duket: siq eshte truri ne permbajtje, aq eshte vepra.......
  Heren e fundit u redaktua nga Jetesa; 1 Ditė mė Parė ne 19:54.

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 27. #206
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,203
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •