Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 64 nga 64

Teme: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 1. #1
  Lost out in the desert Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  29
  Postime
  862
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  167

  Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Ju lutemi qė fotot erotike tė postohen nė temėn e duhur dhe jo kėtu .. Faleminderit..
  Shpreh erotizmin e momentit me nje foto
  It can't rain forever!

 2. #61
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,587
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350


  Koha per gjum...... megjithate syte 8-she

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 3. #62
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,651
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

 4. #63
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes Didi liked this post

 5. #64
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,045
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •