Dislikes Dislikes:  0
Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718
Duke shikuar rezultatet 511 ne 520 nga 520

Teme: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 1. #1
  Lost out in the desert Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  29
  Postime
  861
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  138

  Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Ju lutemi qė fotot erotike tė postohen nė temėn e duhur dhe jo kėtu .. Faleminderit..
  Shpreh erotizmin e momentit me nje foto
  It can't rain forever!

 2. #511
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,801
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 3. #512
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,878
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Legally_Sweet liked this post

 4. #513
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,853
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  fb_img_1507959199653-jpg
  .....
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #514
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,878
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes NeVertiti liked this post

 6. #515
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,380
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 7. #516
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,670
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547

 8. #517
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,380
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes Nikita liked this post

 9. #518
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,670
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547

 10. #519
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,801
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 11. #520
  Anėtar i ri Avatari i Violinisti
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  146
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  130
  nuvole-psicologia-jung-italia-1-jpg ......
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene
  Likes NeVertiti, Nikita liked this post

Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •