Dislikes Dislikes:  0
Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516
Duke shikuar rezultatet 451 ne 480 nga 480

Teme: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 1. #1
  Lost out in the desert Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  29
  Postime
  861
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  138

  Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Ju lutemi qė fotot erotike tė postohen nė temėn e duhur dhe jo kėtu .. Faleminderit..
  Shpreh erotizmin e momentit me nje foto
  It can't rain forever!

 2. #451
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes kitrra 123 liked this post

 3. #452
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 4. #453
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,016
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #454
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 6. #455
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 7. #456
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 8. #457
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  r
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 9. #458
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 10. #459
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 11. #460
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 12. #461
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,697
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #462
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8071
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #463
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 15. #464
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 16. #465
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,871
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  140
  Nevi ku i gjen keto foto qe na bejne per alkool na bejne ..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #466
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nevi ku i gjen keto foto qe na bejne per alkool na bejne ..
  I gjen Neviii i gjennn,,eshte rob i artit dhe dashamirse e skematikes njerzore sidomos asaj femrore hahahahahah.

 18. #467
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,871
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  140
  Prandaj i pelqej se jane vertet foto te bukura.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Likes NeVertiti liked this post

 19. #468
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Prandaj i pelqej se jane vertet foto te bukura.
  Shiko tani gjeta e dy tjera,meqe mendoj e per shoqnin forumoreee. tgjeta e nje ty,por e paska gjoksin e debilum ahhahaha sikur ste shkon ty.  Dhe gjeta prap nje per vete,por sdi cilen te le avatar tashi drejtoro,kete apo ate qe vendosa? eh


 20. #469
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,871
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  140
  Veri te dyja, por ate te depilumen per mua hiqe se nuk jam bere akoma aq froco...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #470
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 22. #471
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 23. #472
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 24. #473
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 25. #474
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 26. #475
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 27. #476
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 28. #477
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 29. #478
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 30. #479
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8071
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 31. #480
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,714
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •