Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819
Duke shikuar rezultatet 541 ne 568 nga 568

Teme: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 1. #1
  Lost out in the desert Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  28
  Postime
  860
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  137

  Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Ju lutemi qė fotot erotike tė postohen nė temėn e duhur dhe jo kėtu .. Faleminderit..
  Shpreh erotizmin e momentit me nje foto
  It can't rain forever!
  Likes Aaaaa liked this post

 2. #541
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  4,427
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4127
  Likes Element liked this post

 3. #542
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Element liked this post

 4. #543
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,086
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8079
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Aaaaa, Reaa, Element liked this post

 5. #544
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697


  It's good to leave each day behind, like flowing water, free of sadness. Yesterday is gone and its tale told. Today new seeds are growing.

  ~ Rumi
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes Passion, Element liked this post

 6. #545
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Element liked this post

 7. #546
  Anėtar i Respektuar
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,809
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3058
  Likes Passion, NeVertiti, Reaa liked this post

 8. #547
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  4,427
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4127
  Likes Monique, Legally_Sweet, Levina liked this post

 9. #548
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes Levina liked this post

 10. #549
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 11. #550
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

 12. #551
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 13. #552
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes Monique liked this post

 14. #553
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

 15. #554
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697


  hahahahahahhahaha
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 16. #555
  L.E.V.I.N.A Avatari i Levina
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Vendodhja
  Tirane /Albania
  Postime
  709
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1065

  Jashte teme:abis

  :p :p

  sali-jpg
  Before I have arrived,I can see my self coming,..

 17. #556
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 18. #557
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Passion liked this post

 19. #558
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  4,427
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4127
  Nga Zharreza drejt Tiranes.
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 1 Ditė mė Parė ne 17:56.

 20. #559
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,086
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8079
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #560
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

 22. #561
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes NeVertiti liked this post

 23. #562
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

 24. #563
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 25. #564
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  ..Brishtesia eshte sensi i dashuris per jeten, ne qeliza pafajsie!! )

  Likes Reaa, Passion liked this post

 26. #565
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 27. #566
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,086
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8079
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti liked this post

 28. #567
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 29. #568
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,480
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4127  Pasuria e vertete eshte qetesia shpirterore !
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •