Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 40 nga 40

Teme: Shkrepjet e mia

 1. #1
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226

  Shkrepjet e mia

  Mendova tė hap njė temė me fotografi tė miat. Kam shumė fotografi, tė shpėrndara andej-kėtej, nėpėr USB e hard-disqe, e thashė t’i grumbulloj e hedh kėtu, pa ndonjė renditje. Por sigurisht qė do bėj edhe tė reja, nuk do tė sjell vetėm tė vjetra.

  Kėto janė tė para dy javėve:

  Likes jana80, Danay, Nicktjeter, Soulmind, NeVertiti and 3 others liked this post

 2. #31
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  4993
  Komplimente, jo keq fotot!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Thanks Artini thanked for this post

 3. #32
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226 4. #33
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,606
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  He, ty te shkrept syri gjithmone, te shkrept. Mos e leviz nga thumbi
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Artini liked this post

 5. #34
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226 6. #35
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  Heren e fundit u redaktua nga Artini; 2 Dite me Pare ne 22:46.

 7. #36
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Per fat e kapa kete post me gjithe detaje, sdi pse e hoqe por ok.
  Nje pytje : ne foto ka nje shtrese te holle eshte metalike? Apo akull?


  P.s meqe editimi 24 oresh sqenka pune mire sic po tregohet, do ankohem te i zoti i fv ta heqe fare si mundesi
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 8. #37
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  Besoj qė e ke fjalėn pėr atė pjesėn ku po rri zogu?

  Ėshtė njė tub metalik katėrkėndėsh, prej metali qė nuk ndryshket. Mund tė jetė dhe i galvanizuar, por nuk besoj. Kurse ai qė duket si akull, ėshtė lagėshtirė nga deti.

  E gjithė fotoja ka njė si filtėr blu, qė e ka marrė nga deti, se pamja nė tė vėrtetė ishte mė e zbardhur, jo kaq blu. Arsyeja ėshtė se aparati e ka llogaritur gabim balancėn e sė bardhės. Nė menynė e aparatit, balancėn e sė bardhės mund ta vendosėsh automatike, ose manuale, sipas rastit. Unė nuk kisha kohė tė merresha me menynė, se zogu mund tė ikte, kėshtu qė e lashė siē ishte.

  Fotografėt profesionistė nuk e kėshillojnė balancėn e sė bardhės automatike. Aparati e llogarit drejt nė shumicėn e rasteve, por ndonjėherė edhe gabon.

  Kur erdha nė shtėpi, e pashė qė ishte mė tepėr blu seē duhej. Mund ta rregulloja po tė doja, por e lashė, sepse ky filtėr blu i jepte fotos njė pamje mė artistike.
  Likes Nicktjeter liked this post

 9. #38
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,164
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Po per vendin ku mbeshtet zogu e kisha
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 10. #39
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  502
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Shkrepja njehere Niickut

 11. #40
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  226
  I shkrepa.
  Kėto janė pėr atė, meqė i pėlqejnė shtėpitė e kuqe...  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •