Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 11 I parėI parė 1234567891011 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 302

Teme: Foto te ndryshme

 1. #1
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,780
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Foto te ndryshme

  Besoj se c`do kush ka ndonje foto apo pamje qe mendon se ja vlen ti ndajme me njeri tjetrin...

  ---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:34 ----------

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 2. #61
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1087

  Pe: Foto te ndryshme


  .............
  .............................................
  .................................................. .........................................
  Likes kreta flakita liked this post

 3. #62
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,721
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Foto te ndryshme

  Likes kreta flakita liked this post

 4. #63
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,780
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Pe: Foto te ndryshme

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 5. #64
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,358
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Pe: Foto te ndryshme

  [IMG]http://t2.gstatic.com
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #65
  Anėtar i Nderuar Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,092
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  495

  Pe: Foto te ndryshme


 7. #66
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,721
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Foto te ndryshme  4894f7d6f7c5f4fcda9313858eb-jpg
  Heren e fundit u redaktua nga PiNkY; 22-03-2015 ne 09:27.

 8. #67
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,721
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Foto te ndryshme

  I adhuroi,....  Likes KCc liked this post

 9. #68
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1087

  Pe: Foto te ndryshme

 10. #69
  Vrasese_Kufijsh Avatari i Chocolate
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Vendodhja
  Memedhe
  Postime
  336
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  89

  Post -Foto Spontane!

  Kjo teme ju jep liri te plote ne lidhje me fotografite qe do postoni ne te.
  Gjithashtu, jeni te lire edhe te komentoni mbi fotografite qe shfaqni.

  Per ta bere pak me te qarte, po filloj une me disa prej atyre qe ngacmojne sycken time.  Heren e fundit u redaktua nga Love; 26-01-2012 ne 16:12. Arsyja: Heqja e fotos se fundit kerkuar nga vete anetarja..
  I live by you,
  Desire,
  I stand by you,
  Walk through the fire!

 11. #70
  Vrasese_Kufijsh Avatari i Chocolate
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Vendodhja
  Memedhe
  Postime
  336
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  89

  Titulli: -Foto Spontane!

  I live by you,
  Desire,
  I stand by you,
  Walk through the fire!

 12. #71
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,358
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Titulli: -Foto Spontane!  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #72
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,851
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  717

  Titulli: -Foto Spontane!

  Une me Rendex ne caste relaxi (Rendex eshte ai qe ka mbeshtetur koken si me i vockel qe eshte )

 14. #73
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,068
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8210

  Pe: Foto te ndryshme  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Morena, ShkodranNe, ReNdEx, kreta flakita liked this post

 15. #74
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,780
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Foto te ndryshme

  Foto HD - nga Festimet ne naten e vitit te ri 2012
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!
  Likes kreta flakita liked this post

 16. #75
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1087

  Pe: Foto te ndryshme
  Likes flowmaster, kreta flakita, NeVertiti liked this post

 17. #76
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1087

  Pe: Foto te ndryshme


 18. #77
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1087

  Pe: Foto te ndryshme  Likes Karamele Zana, AlbertPrengzaj liked this post

 19. #78
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,721
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Foto te ndryshme


  Likes AlbertPrengzaj liked this post

 20. #79
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,443
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3337

  Titulli: Foto te ndryshme

  418758_2510555645804_1310491391_31906911_1617863475_n-jpg

  The best of you are those who are best to their wives.
  Prophet Muhammad (Peace be upon him)

  (Tirmidhi, Sahih)
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 21. #80
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,780
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Foto te ndryshme

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!
  Likes AlbertPrengzaj liked this post

 22. #81
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,443
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3337

  Titulli: Foto te ndryshme

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  Likes LoSsT, AlbertPrengzaj, Legally_Sweet liked this post

 23. #82
  Anėtar i Nderuar Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,092
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  495

  Titulli: Foto te ndryshme

  Heren e fundit u redaktua nga Karamele Zana; 03-02-2012 ne 05:22.
  Likes AlbertPrengzaj liked this post

 24. #83
  Smiley Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2127

  Titulli: Foto te ndryshme

  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥
  Likes AlbertPrengzaj, NeVertiti, KCc liked this post

 25. #84
  ''pirg hologramesh'' Avatari i CrazyDiamond
  Antarėsuar nė
  Feb 2012
  Postime
  71
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  16

  Titulli: Foto te ndryshme

  424604_287921387928400_100001316248539_707411_44667347_n-jpg

  Dali's Muse
  Po edhe sikur ditet te binin
  ne humneren e neteve,
  perseri, prape ka nje pus
  ku prehet qetesia.
  Dhe duhet te ulesh
  buze erresires
  dhe me durim te peshkosh
  driten-
  qe bie atje ......
  Likes AlbertPrengzaj liked this post

 26. #85
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,358
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Titulli: Foto te ndryshme
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes AlbertPrengzaj, Legally_Sweet liked this post

 27. #86
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,358
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Titulli: Foto te ndryshme  ***

  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 28. #87
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Vendodhja
  Nė njė udhėkryq,,ku takohemi tė gjith!
  Postime
  792
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Foto te ndryshme


 29. #88
  I'm offline Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,638
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2149

  Pe: Foto te ndryshme  flag240x320-jpg

  ..................
  Heren e fundit u redaktua nga MasteR; 06-02-2012 ne 11:12.
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 30. #89
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Vendodhja
  Nė njė udhėkryq,,ku takohemi tė gjith!
  Postime
  792
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Foto te ndryshme


  Likes NeVertiti liked this post

 31. #90
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,443
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3337

  Titulli: Foto te ndryshme

  Hahahahah

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  Likes AlbertPrengzaj liked this post

Faqja 3 nga 11 I parėI parė 1234567891011 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Foto- Lufta ne Kosove (!! foto me masakra)
  Nga Jetesa ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-07-2013, 22:40
 2. Te Ndryshme.....
  Nga eGo0sTyle ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2011, 12:56

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •