Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 82 nga 82

Teme: Foto & shprehje

 1. #1
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,905
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068

  Foto & shprehje

  Ne kete teme mund te postoni foto duke e shoqeruar ate me nje shprehje qe ti pershtatet, ose te lidhet me foton e bashkangjitur...

  Nqs do te ngjasonte ty djalli, edhe Ferri do kthehej ne Parrajse...
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.
  Likes AnGeLiC, jana80 liked this post

 2. #61
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes Daisy liked this post

 3. #62
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10


  The person who raises morale to others and contributes to the good mood of all, is often the most lonely person. Don't abandon her because she'll never tell you she needs you.

  Cit.

 4. #63
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  dhe plotėsisht e di:

  Ėshtė koha diqka tė re tė fillosh dhe fillimin magjik ta besosh!


  ws_sunset_2560x1600-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 5. #64
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  ne qoftese Shqiperia do vdiste ndonjeher, ateher ta dini se:

  ... Ajo ishte, shpetoi nga rastesia... por vdiq nga politikanėt...


  flamuri_clirimit_te_shqiperis_1-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 6. #65
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Life is like a piano
  White Keys are happy days
  And the black ones are the sad days
  Just remember that they need both
  To make good music.
  Angela behalf


 7. #66
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  1b0e62f2dfa3d53fad7b1e0e1af8cb3d-jpg.........
  Likes NeVertiti, ZoteriaJuaj liked this post

 8. #67
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  12534211_1715063575403724_385455253_n-jpg
  .......

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 9. #68
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes Daisy liked this post

 10. #69
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  a76e076e49516d02c1a0c46ac27263b9-girl-funny-quotes-dog-mom-quotes-jpg.........
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #70
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547

  Nje lidhje esht e bukur kur dy njerez ngjasojn shum me njeri-tjetrin.

 12. #71
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  jpg

  .........

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Jetmira liked this post

 13. #72
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547

 14. #73
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Ka gjithmonė lule per ata qė duan tė shohin....  f372f55ec014c11a438d27cf613aba98-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Arfenilla liked this post

 15. #74
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes Jetesa liked this post

 16. #75
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Ėshtė e rėndėsishme tė bėsh dikend tė lumtur, por mė e rėndėsishme ėshtė tė fillosh me veten....  oofgyscx29b-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 17. #76
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Jeta eshte nje mesim i gjate mbi nenshtrimin....  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 18. #77
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 19. #78
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Realitet ėshtė aktualiteti qė jeton dhe shikon me sy dita dites..... pa hecur me kėmbė nėn re dhe me mendje nė hėnė.
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 20. #79
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  ......mendo me pak, se cfare mendojne tjeret per ty....  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 21. #80
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  “You have me. Until every last star in the galaxy dies. You have me.”
  -Amie Kaufman


 22. #81
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 23. #82
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,654
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547

  Kurojeni pamjen tuaj: kush tha se dashuria ėshtė e verbėr?

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •