Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 64 nga 64

Teme: Foto & shprehje

 1. #1
  Donatorė Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,933
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6068

  Foto & shprehje

  Ne kete teme mund te postoni foto duke e shoqeruar ate me nje shprehje qe ti pershtatet, ose te lidhet me foton e bashkangjitur...

  Nqs do te ngjasonte ty djalli, edhe Ferri do kthehej ne Parrajse...
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.
  Likes Danay, jana80 liked this post

 2. #61
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,400
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

 3. #62
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,400
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10


  The person who raises morale to others and contributes to the good mood of all, is often the most lonely person. Don't abandon her because she'll never tell you she needs you.

  Cit.

 4. #63
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,438
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  dhe plotėsisht e di:

  Ėshtė koha diqka tė re tė fillosh dhe fillimin magjik ta besosh!


  ws_sunset_2560x1600-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 5. #64
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,438
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  ne qoftese Shqiperia do vdiste ndonjeher, ateher ta dini se:

  ... Ajo ishte, shpetoi nga rastesia... por vdiq nga politikanėt...


  flamuri_clirimit_te_shqiperis_1-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..…Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •