Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: "Kronike ne gur"

 1. Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,454
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Jump to Comments

  "Kronike ne gur"

  1 Comments by Monique Published on 14-11-2017 15:11
  Eshte per te ardhur keq , kur sheh sesi shtrohet kryeminstri ne nje familje ne bulqize , ku te verteten e atij qyteti e dime te gjithe , pa na e prezentuar fare "Le Iene" .

  Te rrenqeth ajo cka u pa ne ate kronike, si nje bote tjeter , nje Gerdec i dyte?

  Duhet te merren masa e jo te behet demagogji.....  Reagimi i gazetares Italiane

  Ku eshte shoqeria civile ? Perse duhet te jemi vetem ne funksion te partive politike...a nuk mund te ishin femijet, vellezerit tane ata femije?
  Thanks Odeon thanked for this post

 2. Total Comments 1

  Comments

 3. #2
  Closed Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  458
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  138
  E dhimbshme, ēte thuash tjeter, pamjet flasin vete. Ndersa Pafytyresia e lartegjatesise se tij flet broēkulla.

  Ju premtoj se sė shpejti do tju sjell une pamje foto/video pikerisht nga Bulqiza dhe Klosi pasi jam me sherbim keto dite ne Kraste te Bulqizes tek antenat e kompanive celulare. Dhe te shohim ne do kete fytyre Palaēoja i gjate ti mohoje.

  Ps do mundohem te marr dhe gazeten e dates perkatese qe te jete ne foto.
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •