Dislikes Dislikes:  0
Faqja 16 nga 28 I parėI parė ... 67891011121314151617181920212223242526 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 451 ne 480 nga 840

Teme: Thenie te bukura...

 1. #1
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,828
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

  Thenie te bukura...

  Thoni disa thenie qe ju kane lene mbresa...

  "Me e sigurt eshte varka ne mes te oqeanit se sa vajza ne duart e djalit"

  lypja se nuk ta jep
  merrja se nuk te thote gja
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.
  Likes Jetmira liked this post

 2. #451
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,364
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072

  Titulli: Thenie te bukura...

  Do te doja nje bote me te embel, qe nuk ja mbath nga zinxhiri, qe nuk te terheq ku te doje ajo. Nje bote te vogel qe te mund ta fusesh ne xhep, si nje mbajtese celsash. Nje qiell te kujdesshem, qe nuk te harron.
  /G. Carcasi/
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Element liked this post

 3. #452
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,529
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1175

  Titulli: Thenie te bukura...

  Pjesėn mė tė thellė tė njė gruaje nuk do ta kesh kurrė, ndėrsa e zhvesh, do ta kesh ndėrsa e dėgjon. Mund tė jeni tė zhveshur dhe tė panjohur, tė veshur dhe tė shkrirė. Pjesėn mė tė thellė tė njė gruaje do ta kesh kur tė kesh arritur tė prekėsh nė njė pikė qė askush tjetėr kurrė nuk ka prekur kėshtu: SHPIRTIN E SAJ.

  -Massimo Bisotti-
  Likes Sweetie liked this post

 4. #453
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,658
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066

  Titulli: Thenie te bukura...

  Djemte nuk duhet te pijne vere deri ne moshen 18 vjecare,pasi eshte gabim t'i shtosh zgjarrit,zgjarr. - Platoni


  Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bere per te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bere per te qare. - Anonim
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 5. #454
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Titulli: Thenie te bukura...

  Fati esht ai i cili te tregon uren qe duhet te ndertosh per te shkuar drejt njeriut qe do.....!!
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 6. #455
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Thenie te bukura...

  Ujku Mund Te Shikoje Shume Yje . . . Por I Ulerine Vetem Henes
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 7. #456
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,658
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066

  Titulli: Thenie te bukura...

  "Duaje veten . . . je personi me te cilin do kalosh gjithe jeten!"

  | Ramiz Karaeski |
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 8. #457
  VIP
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,432
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  6056

  Titulli: Thenie te bukura...

  Zoti na i heq mėndjen tre herė nė kėtė jetė. Njė herė kur lindim, pėr tė mos u kujtuar nga kemi ardhur. Pastaj kur dashurojmė, pėr tė mos kuptuar se ēfarė bėjmė dhe sė fundi, kur vdesim pėr tė mos marrė me vete kujtime nga kjo jetė

 9. #458
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Thenie te bukura...

  Gjithcka rrotullohet rreth dickaje...vetem egoistet rrotullohen rreth vetes..!
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 10. #459
  Anėtar Aktiv Avatari i KissShpirtoo
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  United Kingdom
  Mosha
  33
  Postime
  698
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  248

  Titulli: Thenie te bukura...

  Tė lėndosh dikė qė tė ka pėrzemėr ėshtė aq e lehtė, sa tė hedhėsh njė gur nė liqen, por a e di ti sa thellė mund tė shkojė ai gur, prandaj mendohu dy herė para se tė lėndosh dikė.

  Ma i BuKrI VeNd Ne KeT DhE AsHt ShKoDrA JeMe Ku Un KaM Le.....

 11. #460
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,364
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072

  Titulli: Thenie te bukura...

  Mos u mėrzit me dikė qė ndryshon befasisht. Ndoshta ka hequr dorė nga aktrimi, e i ėshtė kthyer karakterit tė tij tė vėrtetė!
  /Sokrati/
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 12. #461
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Thenie te bukura...

  Do tė gjendet gjithmonė njė laps pėr shkruar tė ardhmen,por kurrė nuk do tė gjendet njė gomė pėr tė fshirė tė kaluarėn...

  ~Al Paēino
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 13. #462
  Anėtar i Respektuar
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3252

  Titulli: Thenie te bukura...

  Mė ēmendin sytė tuaj , por preferojė sytė e mi, nga se ata mė mundėsuan tė shoh bukurinė e syve tuaj .

  Anonim
  Likes Arfenilla, Love liked this post

 14. #463
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,926
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Titulli: Thenie te bukura...

  Te jesh ne humor nuk do te thote patjeter te jesh i lumtur, nganjehere ke nevoje te qeshesh, te besh shaka, per te mos ndjere se brenda ke deshire te qash.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes Aii liked this post

 15. #464
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,151
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Thenie te bukura...

  Njeriu Duhet Tė Qajė Atėherė Kur Nuk e Pengon Njeri...Vetėm Atėherė Merr Kėnaqėsi Nga Lotėt Qė Derdh....
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes ShkodranNe liked this post

 16. #465
  Banned
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,315
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4846

  Titulli: Thenie te bukura...

  Martesa per pasuri eshte nje forme prostitucioni.

  Simone De Bovuar
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 17. #466
  βeℓℓe ā๓e Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,607
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5029

  Titulli: Thenie te bukura...

  Il silenzio č un vero amico che non tradisce mai..
  Confucio
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ
  Likes PaTo_MiLaN, Didi liked this post

 18. #467
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Titulli: Thenie te bukura...

  C'č chi crede che le persone siano come i supermercati, vanno da loro solo per convenienza!!
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 19. #468
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,926
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2577

  Titulli: Thenie te bukura...

  Nese buzeqesh per 3 sekonda fotografia del shume e bukur....Imagjinoje nese do te buzeqeshje gjithmone sa e bukur do te behej jeta
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.
  Likes Love, Sunrise liked this post

 20. #469
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,135
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8125

  Titulli: Thenie te bukura...

  Fjalen, sa e ke ne goje eshte robi yt e kur e nxjerre nga goja behesh rob i saj.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes NeVertiti liked this post

 21. #470
  Nada é por acaso! Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1984

  Titulli: Thenie te bukura...

  Ēdo njeri ėshtė i sinqertė kur ėshtė vetė. Kur vjen njė i dytė, fillon hipokrizia.

  /Ralph Waldo Emerson/
  Wherever you stand, be the soul of that place.

  Likes Sunrise liked this post

 22. #471
  Sunshine Avatari i Sunrise
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  London
  Postime
  421
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  969

  Titulli: Thenie te bukura...

  Don't say you love me unless you really mean it, because I might do something crazy like believe it.
  “I've been on a calendar, but never on time.”

 23. #472
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie te bukura...

  Dashuro, dashuro ēmendurisht, dashuro sa mė shumė tė mundesh dhe nėse tė thonė qė ėshtė mėkat duaje mėkatin tėnd e do jesh i pafajshėm.

  | William Shakespeare |

 24. #473
  Shkodran Me Zemer Avatari i PaTo_MiLaN
  Antarėsuar nė
  May 2013
  Postime
  402
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  476

  Titulli: Thenie te bukura...

  Per mua ka vetem nje pike te dobet: NENA..
  Likes ShkodranNe, Love liked this post

 25. #474
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie te bukura...

  Ndaj ėshtė e rėndėsishme qė tė heqėsh dorė nga disa gjėra. T'i lėsh ato tė ikin. Tė ēlirohesh. Njerėzit duhet ta kuptojnė qė askush nuk luan me karta tė hapura; disa herė ne fitojmė, disa herė humbim. Mos prit tė tė kthehen tė mirat mbrapsht, mos prit vlerėsim pėr pėrpjekjet e tua, mos prit qė gjenialiteti yt tė zbulohet apo dashuria jote tė kuptohet. Mbylle ciklin. Jo nga krenaria, paaftėsia apo arroganca, por sepse thjesht, nuk ėshtė mė pjesė e jetės tėnde. Mbylle derėn, ndrysho tė dhėnat, pastro shtėpinė, fshiji pluhurat. Lėre atė qė ishe pas dhe bėhu ajo qė je.

  Paulo Coehlo

 26. #475
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie te bukura...

  "Tė jesh komik nga jashtė kur nė shpirtin tėnd luhet njė tragjedi, kjo ėshtė vuajtja mė poshtėruese dhe zemėrimi mė i thellė pėr njeriun...!"

  Victor Hugo

 27. #476
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie te bukura...

  Ti me pyet: Ēdo te ndodhe pas nesh? Une te pergjigjem: do te kete jete. Po dashuri? -me pyet ti ...njerezit do te duhen, por jo sa ne te dy!

  |Victor Hugo|

 28. #477
  βeℓℓe ā๓e Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,607
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5029

  Titulli: Thenie te bukura...

  "Le persone belle sono quelle che soltanto a guardarle ti mettono in pace col mondo.
  Quelle che in uno sguardo sembrano racchiudere tutta l'armonia esistente in natura.
  Quelle che hanno conosciuto quasi sempre il male, ma hanno scelto costantemente il bene.
  Quelle che da qualunque angolo le guardi,non puoi non vedere l'immensitą che si portano dentro"
  Serena Santorelli
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 29. #478
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,364
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072

  Titulli: Thenie te bukura...

  Vendi i femrės ėshtė nė kuzhinė ...
  E ulur rehatshėm,ndėrsa nė dorė mban njė gotė verė dhe duke e shijuar, vėzhgon mashkullin e saj qė ėshtė duke pėrgatitur njė pjatė fantastike...

  /Anna Crawley/
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 30. #479
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349

  Titulli: Thenie te bukura...


  Krenaria mund te lihet menjane, por dinjiteti njerėzor nuk duhet humbur per askend...  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Element liked this post

 31. #480
  Anėtar i Respektuar
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3252

  Titulli: Thenie te bukura...

  Kush ka kokė tė mirė, nuk i mungon kapela .

  Anonim
  Likes Love liked this post

Faqja 16 nga 28 I parėI parė ... 67891011121314151617181920212223242526 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •