Top 8 Stats 
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
Loading...
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 

Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar

Mirėsevini tek Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar.

 1. Tė njihemi me njėri-tjetrin Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 930
   • Postime: 20,060
  2. Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 431
   • Postime: 2,433
  3. Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 393
   • Postime: 10,869
  4. Viset shqiptare

   (2 Viewing)

   Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 80
   • Postime: 11,156
  5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 91
   • Postime: 1,916
  6. Albumi Fotografik

   (3 Viewing)

   Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

   Moderatorėt:

   1. Legally_Sweet

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 402
   • Postime: 7,837
 2. Tema shoqėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (1 Viewing)

   ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,429
   • Postime: 10,680
  2. Diskutime shoqėrore

   (7 Viewing)

   Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,540
   • Postime: 51,794
  3. C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Nėn-Forume:

   1. Bota studentore

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 280
   • Postime: 2,910
  4. Dashuri dhe pasion

   (9 Viewing)

   Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

   Moderatorėt:

   1. Reaa,
   2. dangerous

   Nėn-Forume:

   1. Rrefime ndjenjash

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 875
   • Postime: 22,671
  5. Stil jete

   (2 Viewing)

   Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 806
   • Postime: 6,604
  6. Tė ndryshme

   (7 Viewing)

   Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,133
   • Postime: 38,410
  7. Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,217
   • Postime: 18,847

   Postimi i Fundit:

   Private
 3. Media dhe politika Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Aktualiteti

   (7 Viewing)

   Zhvillimet mė tė fundit tė shoqėrisė shqiptare. Politikat e brendshme dhe tė jashtme shqiptare.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9,002
   • Postime: 45,977
  2. Aktualiteti botėror

   (3 Viewing)

   Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,743
   • Postime: 17,421
 4. Multimedia Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

   Nėn-Forume:

   1. Kinematografia

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 186
   • Postime: 1,433

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

   Moderatorėt:

   1. dangerous

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 222
   • Postime: 6,415
  3. Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 666
   • Postime: 4,770
 5. Arti dhe Kultura Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Letėrsia

   (4 Viewing)

   Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

   Moderatorėt:

   1. jana80,
   2. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 496
   • Postime: 11,715
  2. Kėndi i fėmijėve

   (2 Viewing)

   Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 71
   • Postime: 721
  3. Moderatorėt:

   1. Reaa,
   2. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 143
   • Postime: 1,588
  4. Gjuha shqipe

   (1 Viewing)

   Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 231
   • Postime: 2,368
  5. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 167
   • Postime: 984
  6. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 222
   • Postime: 2,062
  7. Moda dhe estetika

   (3 Viewing)

   Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,053
   • Postime: 8,127
  8. Kuzhina Shqipėtare

   (3 Viewing)

   Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 211
   • Postime: 2,801
 6. Legjislacioni Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 89
   • Postime: 421
  2. Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 5
   • Postime: 30
  3. Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 8
   • Postime: 54
  4. Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 30
   • Postime: 113
  5. Libraria e akteve ligjore

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 15
   • Postime: 49
 7. Shkenca Politike Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 345
   • Postime: 2,712
  2. Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 29
   • Postime: 195
  3. Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Nėn-Forume:

   1. BE,
   2. Nato,
   3. Unesco,
   4. Undp,
   5. Vetėvendosje,
   6. Mjaft

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 51
   • Postime: 134
  4. Ideologji

   (1 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 39
   • Postime: 409
 8. Shkencat sociale Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 144
   • Postime: 1,794
  2. Psikologjia

   (8 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 532
   • Postime: 3,884
  3. Historia

   (14 Viewing)

   Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,436
   • Postime: 7,964
 9. Shkencat Ekzakte Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 709
   • Postime: 2,263
  2. Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

   Moderatorėt:

   1. Hartini

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 82
   • Postime: 1,551
  3. Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 322
   • Postime: 1,300
  4. Mjekėsia

   (9 Viewing)

   Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,887
   • Postime: 8,976
  5. Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 135
   • Postime: 2,089
  6. Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

   Moderatorėt:

   1. Loyalty

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 238
   • Postime: 467
  7. Fenomene paranormale

   (1 Viewing)

   Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 143
   • Postime: 1,702
  8. Enigma dhe mistere

   (1 Viewing)

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 226
   • Postime: 1,179
  9. Fizikė dhe Astronomi

   (1 Viewing)

   Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 505
   • Postime: 2,214
  10. Moderatorėt:

   1. MasteR

   Nėn-Forume:

   1. Turizmi

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 362
   • Postime: 1,302
 10. Bota e Kompjuterit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Informatikė

   (3 Viewing)

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

   Moderatorėt:

   1. MasteR

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 518
   • Postime: 3,003
 11. Karakteret shpirtėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Nėn-Forume:

   1. Foto,
   2. Video

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 74
   • Postime: 1,042
  2. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 125
   • Postime: 1,438
  3. Besimtarėt musliman

   (3 Viewing)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,213
   • Postime: 9,030
  4. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 34
   • Postime: 100
  5. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4
   • Postime: 74
  6. Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 73
   • Postime: 2,736
  7. Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 314
   • Postime: 5,424
 12. Sport Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Futboll

   (3 Viewing)

   Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,161
   • Postime: 7,841
  2. Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 252
   • Postime: 977
  3. Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 23
   • Postime: 226
  4. Olimpiada 2012- Londer

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 56
   • Postime: 244
  5. Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2
   • Postime: 13
 13. Forume tė tjera Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Kuriozitete

   (1 Viewing)

   Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,807
   • Postime: 15,696
  2. Moderatorėt:

   1. Aki,
   2. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 266
   • Postime: 16,703
  3. SmS

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 966
  4. Humor

   (1 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 209
   • Postime: 6,458
 14. Chit - Chat Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 47
   • Postime: 216
  2. Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 244
   • Postime: 1,542
  3. Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 208
   • Postime: 997
  4. Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 19
   • Postime: 91
 15. ForumiVirtual Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 105
   • Postime: 3,100
  2. Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 98
   • Postime: 6,626
 16. Arkiva e forumit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Arkiva

   (2 Viewing)

   Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 577
   • Postime: 271,983

Ēfare po ndodh?

Vizitorėt aktivė aktualishtVizitorėt aktivė aktualisht

There are currently 219 users online. 5 anėtarė dhe 214 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 5,400, 08-03-16 mė 11:13.

Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar StatistikatForumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar Statistikat

Tema
56,360
Postime
798,068
Anėtarėt
15,608

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Egzonita

Blogs
97
Entries
1,987
Last 24 Hours
0

Latest Blog Entry, Pse Islami u pėrhap dhe po pėrhapet edhe tani?! by ilia spiro